• Головна
  • Львівські ветерани спорту посіли третє місце у Відкритому чемпіонаті України з бігу по шосе
08:51, 27 червня 2013 р.

Представники Львівської обласної спілки ветеранів спорту «Фенікс» активно беруть участь у змаганнях в Україні й за кордоном. Відтак, 16 червня у Києві 6 ветеранів спорту представляли Львів у Відкритому чемпіонаті Асоціації бігунів України з бігу по шосе на 10 км. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Змагання відбувалися у Києві в Національному комплексі «Експоцентр України». Загалом участь у чемпіонаті взяли 800 спортсменів. 480 учасників є ветеранами спорту. Шестеро з них представляли Львів.

Львів’янин Анатолій Жук став переможцем змагань у віковій категорії 65-69 років. ІІ місце у віковій категорії 55-59 років посіла Ядвіга Островська. Ветеран спорту з Сокаля Василь Тетерко зайняв ІІІ місце (50-59 років). У віковій категорії «70 років і старше» третім прибіг Микола Нестеренко з Новояворівська. Львів’янин Ігор Лисий у категорії 65-69 років також зайняв третє місце.

У загальному заліку переможцями змагань є представники м. Біла Церква. Другими стали кияни. Львівські ветерани спорту здобули бронзу та отримали грамоту і кубок України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію