14:51, 23 червня 2013 р.

Мер Львова поїде до Брюсселя

24-25 червня 2013 року у Брюсселі, в приміщенні Європейського парламенту відбудеться чергове пленарне засідання Конференції мерів міст країн-учасниць так званого «Пакту мерів міст Заходу і Сходу», що проходитиме в рамках європейського тижня «Сталої енергетики». Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

Цьогорічна конференція стане четвертим заходом з моменту церемонії підписання Угоди, участь в якій братимуть керівники європейських інституцій, євро парламентарі, мери міст, представники регіональних та місцевих адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

За попередньою інформацією, 24 червня відбудеться офіційна церемонія відкриття Конференції за участю Президента Європарламенту М. Шульца, Президента Комітету Регіонів ЄС В. Сісо, Комісара ЄС з питань регіональної політики Й. Хана. 25 червня країни-учасниці запрошуються на окремий дискусійний форум, що має на меті підбиття підсумків чотирирічного існування «пакту», обговорити практичні елементи економічного зростання шляхом забезпечення енергоефективності, розвитку «зеленої енергетики» та заохочення створення робочих місць.

Від України на конференцію запрошені 36 міст, серед яких Львів, Черкаси, Чернігів, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Луцьк, Київ,Рівне, Тернопіль, Житомир та інші.

Довідка

Конференція мерів є дієвою неполітичною платформою для налагодження співпраці з будь-якими партнерами за різними напрямками секторального співробітництва, а також встановлення безпосередніх контактів з представниками європейських регіонів та міст. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...