• Головна
  • "Комора" - компанія перевірена часом
Новини компаній
17:00, 24 січня

"Комора" - компанія перевірена часом

Новини компаній

Компанія "Комора" - це 30 років успіху на ринку професійного музичного та театрально-концертного освітлення. Підприємство розпочинає свою історію у 1992 році як магазин брендових музичних інструментів і професійного звукового обладнання. "Комора" також одна з перших студій звукозапису в Україні. 

Історія становлення компанії

З початку діяльності "Комора" була більше ніж магазин професійного музичного обладнання. Засноване професійними музикантами, підприємство активно займається творчими заходами та самостійно ініціює їх проведення. У 1994 році "Комора" організовує перший музичний ярмарок в Україні. У 1996 році проводить фестиваль “Рок-Екзистенція”. "Комора" впевнено заявляє про себе як професіонала з озвучування музичних заходів. 

З 1998 року підприємство співпрацює з компанією Steinway & Sons та забезпечує попит на професійні фортепіано для музичних академій, театрів опери та балету, оперет. Офіційним дистриб’ютором всесвітньо відомої американської компанії-виробника фортепіано "Комора" стає у 2009 році.

У 2006 році відкриваються перші магазини та демонстраційні зали "Комори", де відвідувачі можуть особисто протестувати високоякісні фортепіано та зробити свій вибір. 

З 2013 року підприємство провадить новий вид діяльності - видавнича справа, здійснюючи друк та переклад творів світових авторів. 

Займатись світловими приладами компанія розпочала у 2014 році. Вже у 2018 році "Комора" - ексклюзивний представник нідерландського постачальника обладнання для управління автоматизованим та статичним світловим обладнанням - Obsidian Control Systems

"Комора" - компанія перевірена  часом, фото-1

На сьогодні спектр послуг компанії включає:

  • надання в оренду музичного обладнання та мобільної сцени Wenger Showmobile;

  • звукозапис будь-якої складності у власній звукостудії на території Національного комплексу "Експоцентр України";

  • прокат роялів з кваліфікованим сервісним обслуговуванням та повним спектром супровідних послуг;

  • сервісне обслуговування і ремонт звукового, світлового та іншого сценічного обладнання (в тому числі авторизований сервісний центр Harman Professional).

Магазин пропонує широкий асортимент музичного та світлового обладнання:

  • професійне звукове та світлове обладнання від офіційних дистриб'юторів світових брендів в Україні;

  • автентичні музичні інструменти та аксесуари;

  • акустичні роялі та піаніно родини Steinway & Sons, Boston та Essex.

"Комора" пропонує своїм клієнтам готові рішення світлового та звукового оснащення локацій та подій - типові набори обладнання залежно від мети та місця їх застосування, що значно полегшує задачу вибору інструментів та їх інсталяції (обладнання для нічного клубу, караоке, бару, невеликої сцени тощо). 

"Комора" - це натхнення та кропіткий труд команди професіоналів задля ідеального звучання та творчої атмосфери. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...