• Головна
  • Отопластика у Львові. Корекція відстовбурчених вух: забаганка чи необхідність?
Новини компаній
12:15, 6 січня

Отопластика у Львові. Корекція відстовбурчених вух: забаганка чи необхідність?

Новини компаній

Люди, а особливо діти з відстовбурченими вухами, часто стають об'єктом глузувань. Звичайно, не всі переживають із цього приводу. Дехто примудряється зробити такий недолік зовнішності своєю винятковою рисою. Але що робити тим, хто постійно відчуває психологічний дискомфорт через деформацію вух?

Поговоримо про це з Андрієм Різником, пластичним та реконструктивним хірургом із медичного центру Пластична хірургія на Чорновола  у Львові.

Відстовбурчені вуха або клаповухість – це одна з найпоширеніших вроджених деформацій голови та шиї. У близько 5% людей відстовбурчені вуха. Клаповухість стає помітною після народження дитини. З часом, коли дитина росте, ця проблема стає дедалі помітнішою. А батьки все більше задумуються про пластичну хірургію і починають вивчати термін отопластика у Львові.

Отопластика у Львові.  Корекція відстовбурчених вух: забаганка чи необхідність?, фото-1

Форму та розмір вух ми успадковуємо від своїх батьків, бабусь та дідусів. Це залежить від генів. Формування вух починається на 5-6 тижні вагітності і всі їх елементи стають яскраво вираженими до 20 тижнів. Існує дві найбільш поширені причини відстовбурчених вух. Якщо не розвинулася верхня частина вушної раковини, то не формується протизавиток (вигин хряща, що йде вздовж вуха), і тоді завиток (зовнішній край вуха) залишається відстовбурченим вперед.

Другою причиною служить занадто швидке зростання центральної частини хряща (раковини), в результаті якого неправильно формується протизавиток і все вухо виглядає відстовбурченим. Саме ці причини - кожна окремо або обидві в поєднанні і визначають відстовбурчення вух.

Відстовбурченість об'єктивно констатується, коли краєчок вуха знаходиться на відстані понад 2,5 см від голови, а кут між вушною раковиною та головою становить понад 30 градусів. Зустрічаються пацієнти, у яких крім відстовбурчених вух, є й інші патології, наприклад, нерозвинений слуховий прохід або раковина, або не всі вигини, що сформувалися.

Мене часто запитують: Нежве тільки операція пластика вух у Львові в нашій клініці може виправити відстовбурчені вуха?

Отопластика у Львові.  Корекція відстовбурчених вух: забаганка чи необхідність?, фото-2

Звичайно, не можна сподіватися, що обмотавши вуха дитини на ніч косинкою, на ранок вони притиснуться. Таку деформацію не можна виправити за допомогою фіксації клеєм чи пластиром. Єдиним ефективним способом вирішення цієї проблеми і є дана пластична операція.

Як правило, із цієї проблеми звертаються пацієнти трьох вікових категорій: діти віком 5-6 років, підлітки 12-16 років та дорослі. Батьки наводять дітей у дошкільному віці, щоб однолітки не знущалися з нього, і не відчував психологічний дискомфорт. Підлітків до лікаря наводить підвищена самокритичність та потреба в красі. Але оперувати доводиться і чимала кількість пацієнтів, що зважилися на операцію, у старшому віці, які соромилися відстовбурчених вух протягом багатьох років. Отопластиа цікавит і чоловіків, і жінок, а коригуванню підлягає або одне вухо, або обидва.

Звертаючись у клініку вам потрібний досвідчений пластичний хірург Львів,  фахівець, що знає всі тонкощі анатомії та має достатній досвід щоб зробити цю вельми непросту і вибагливу операцію. Наша клініка пластичної хірургії відповідає цим вимогам. 

Тож чекаю ваших дзвінків: +38 067 724 1125

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...