• Головна
  • Завтра у Львові відбудеться Фінал гри «Що? Де? Коли?»
20:00, 8 червня 2013 р.

Завтра у Львові відбудеться Фінал гри «Що? Де? Коли?»

9 червня у Львові в молодіжному клубі «Пікассо» відбудуться фінальні змагання XVI Відкритого чемпіонату Львівської області з гри «Що? Де? Коли?». Початок змагань о 13.30 год. Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

У цьогорічному чемпіонаті, що розпочався у листопаді минулого року, взяла участь 81 команда із чотирьох регіонів Західної України: Івано-Франківської, Рівненської, Чернівецької та Львівської областей. Ігри знавців проходили щомісяця у трьох кваліфікаційних лігах.

Таким чином, перед фінальним етапом визначилося коло претендентів на золоті медалі чемпіонату – основну боротьбу за найвищі нагороди між собою поведуть львівські команди «Герцоги миру» (капітан – Богдан Лозинський), «Каріозні монстри» (капітан – Дмитро Поліщук), «Валідол» (капітан – Олег Файда) та «Дракони ймовірності» (капітан – Андрій Середницький).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...