• Головна
  • Львівський дріжджовий завод ввів унікальну для України систему очищення стічних вод
14:17, 5 червня 2013 р.

Львівський дріжджовий завод ввів унікальну для України систему очищення стічних вод

На території Львівського дріжджового заводу (ПрАТ «Компанія Ензим») повторно введено в дію анаеробну стадію повної схеми очищення стічних вод.

Такий унікальний, масштабний та інноваційний для Львова та України екологічний проект, фахівці компанії готували разом із кращими професіоналами із Нідерландів у галузі очищення стічних вод. 

«Спільні роботи вимагали часу та значних капіталовкладень», – розповідає директор із гарантування якості ПрАТ «Компанія Ензим» Іван Настасяк.

Як зазначив начальник дільниці з очищення стічних вод Микола Шустер, повторне введення анаеробної стадії в дію, дозволить, в результаті процесу очищення стічних вод, отримувати вторинний енергоносій – біогаз, який буде використовуватись для виробничих потреб підприємства. Таким чином, цей інноваційний проект забезпечить зменшення енергозалежності підприємства, збільшить його енергоефективність, та дозволить покращити очищення стічних вод.

В технологічному процесі очищення стічних вод на комплексі очисних споруд «Компанії Ензим» використовуються біологічні методи очищення. Тобто, не застосовуються хімічні чи інші агресивні речовини.

«Варто додати, що аналогів такого комплексу очисних споруд за масштабом інвестицій, кількістю впроваджених інноваційних технологічних розробок і рівнем автоматизації в наших краях не існує. Екологічні ініціативи є складовою соціальної діяльності нашого підприємства, та полягають у відповідальному ставленні як до проблем навколишнього середовища, так і до гармонійного співіснування суспільства із природою», – розповів Іван Настасяк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...