• Головна
  • Вітаємо два нових лабораторних офіса CSD у Львові
Новини компаній
11:00, 30 листопада 2021 р.

Вітаємо два нових лабораторних офіса CSD у Львові

Новини компаній

Наше життя настільки наповнене щоденними турботами, що ми звикли залишати якісь справи на «потім», але є та складова діяльності, яку ігнорувати не можна – це турбота про власне здоров’я.

Адже саме фізичне здоров’я надає нам наснагу до життя, енергію для роботи та є умовою здійснення планів щодо сім’ї, кар’єри. Тож необхідно докладати зусилля, щоб зберегти його, і розвиток медицини суттєво допомагає запобігти захворюванню, а не лише вилікуватись від хвороби.

Медична лабораторія CSD з нагоди відкриття двох нових офісів у м. Львові надає знижку 20% на всі аналізи, за винятком молекулярних, цитологічних, гістологічних, FISH досліджень та комплексів.

 Клієнтам пропонуєтьсяздійснити дослідження в лабораторних офісах CSD, де проводитьсяпонад 1300 видів аналізів.

Вітаємо два нових лабораторних офіса CSD у Львові, фото-1

 Це зручно і вигідно для пацієнтів, адже в лабораторії швидко і якісно виконують загальноклінічні, морфологічні, імунохімічні дослідження та мікробіологічну і біохімічну діагностику. 

Щоб ознайомитися з повним переліком видів досліджень пропонуємо перейти на сайт медичної лабораторії CSD.

Медичні офіси CSD розташовані у м. Львові за адресами: вул. Володимира Великого, 34 та вулиця Івана Миколайчука, 9, Б-2.

 Діагностику можна здійснити не лише за направленням лікаря, але і за власної ініціативи з профілактичною метою. Якщо є бажання, або необхідність дізнатися про реальний стан здоров’я, то це можливо завдяки високоточним та якісним методам дослідження.

   Переваги сучасної медичної лабораторії в тому, що завдяки використанню новітніх технологій надається максимально вірогідна інформація про стан організму, а це дасть можливість лікарю поставити точний діагноз, скоригувати ефективні методи лікування.

Вітаємо два нових лабораторних офіса CSD у Львові, фото-2

   Здоров’я людини залежить від таких факторів як спадковість, стан довкілля, спосіб життя та рівень медичного обслуговування. І якщо деякі чинники не залежать від зусиль людини, то здійснювати самоконтроль за станом здоров’я може кожен. А сучасне обладнання, увага до кожного пацієнта під час обстеження, вигідна акція – знижка 20% на дослідження та позитивні емоції допоможуть в цьому.

 Медична лабораторія CSD створює належні умови для того, щоб кожен клієнт мав можливість завчасно визначити ризики розвитку захворювання, дізнатися про певні показники діяльності всіх систем організму, адже відповідальне ставлення до власного здоров’я забезпечить благополуччя і позитивні результати у всіх сферах життєдіяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...