• Головна
  • Сувенірна граната наробила переполоху у львівській Ратуші: викликали вибухотехніків
09:21, 28 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Сувенірна граната наробила переполоху у львівській Ратуші: викликали вибухотехніків

Увечері 27 листопада у приміщенні міської Ратуші було виявлено об’єкт, схожий на гранату.

Об’єкт, схожий на гранату, який знайшли в міській Ратуші, виявився муляжем. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За інформацією ДСНС, від служби 102 надійшло повідомлення про виявлення об’єкта на 2 поверсі Львівської міської ради, що на пл. Ринок,1. На місце прибула слідчо-оперативна група та вибухотехніки. Було евакуйовано людей. Після огляду виявлилось, що це не бойова граната, а сувенірна.

"Місце на 2 поверсі Ратуші, де знайдено предмет, схожий на гранату, було обстежено старшим інспектором-вибухотехніком. І виявилось, що це не бойова, а сувенірна граната - муляж, виготовлений з дерева та пофарбований у відповідні кольори", - повідомив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило.

Граната виявилася сувенірною, Фото: ЛМР

Граната виявилася сувенірною, Фото: ЛМР

Читайте також: Анонім вимагав 5 млн грн: у Львові "замінували" залізничний вокзал і аеропорт

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #вибухотехніки #ЛМР #Ратуша #граната
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...