• Головна
  • Дезінфекція, дезінсекція та дератизація: чим відрізняються ці поняття?
Новини компаній
15:00, 26 листопада 2021 р.

Дезінфекція, дезінсекція та дератизація: чим відрізняються ці поняття?

Новини компаній
Дезінфекція, дезінсекція та дератизація: чим відрізняються ці поняття?

Чистота у будинку, офісі, на підприємстві, у громадському місці – це гарантія безпеки всіх, хто в них перебуває. Але жодне приміщення не застраховано від нашестя комах, хвороботворних бактерій та вірусів. А також гризунів, які псують майно та видають неприємний запах.

Щоб позбавитися небезпечних мікроорганізмів та шкідників, потрібно звертатися до професійної служби. Але, найголовніше, важливо з'ясувати, що саме потрібно – дезінсекція, дератизація чи дезінфекція.

Коли проводиться дезінфекція?

Під дезінфекцією розуміють комплекс заходів, спрямованих на знищення вірусів, бактерій та інших збудників хвороб. Знезараження дозволяє прибрати у приміщенні неприємний запах, грибок, мікроорганізми.

"Проведення дезінфекції частіше потрібне в період епідемії, а також, якщо в сім'ї хтось перехворів на серйозним захворюванням. Наприклад, затребуваною після 2020 року стала дезінфекція від коронавірусу, яка дозволяє убезпечити здоров'я від вогнищ інфекції".

Чи можна самостійно провести дезінфекцію, яка справді дасть результат? Остаточно ні.

Вся справа в тому, що для знищення вірусів та бактерій потрібне застосування холодного та гарячого туману, який ліквідує небезпечну мікрофлору за допомогою розпилення професійних препаратів. Без досвіду, знань, обладнання та спеціального захисного одягу виконати комплекс процедур неможливо.

Для безпечного знезараження необхідно звертатися до професійної служби. У Львові дезінфекцію проводить компанія «Тараканам Стоп». В арсеналі фірми – ефективні дезінфікуючі засоби, перевірені методи знищення вірусів без запаху та справне обладнання.

Що таке дезінсекція?

Коли будинок атакують таргани, клопи, блохи чи інші комахи, потрібне проведення дезінсекції. Це ще один тип знезараження приміщення чи простору, під час якого дії препаратів спрямовані на знищення комах.

Навіщо це потрібно? Справа в тому, що такі шкідники як таргани та блохи – це переносники багатьох хвороб, клопи – причина сверблячих укусів на тілі. Позбутися їх самостійно спробувати можна. Але реальний ефект дає лише дезінсекція, коли на паразитів впливають інсектицидами за допомогою пари або мікрокапсульованих препаратів.

Залежно від комахи дезінсектори служби «Тараканам Стоп» у Львові підбирають тип впливу, щоб усунути не лише дорослих особин, а й їхні яйця/личинки, які можуть спричинити повторне зараження будинку. Обробка приміщень проводиться без запаху, завдяки чому повернутися в нього можна вже через 3 години та перебувати, не побоюючись за власне життя та здоров'я вихованців.

У чому суть дератизації?

Коли йдеться про дератизацію, то мають на увазі цькування щурів, мишей і кротів (різних гризунів). З ними боротися завжди складніше, тому що вони добре пристосувалися до життя на нашій планеті і не бояться різних хімікатів та отрути.

Самостійні спроби розпрощатися із шкідниками можуть давати короткочасний ефект. На 100% відлякати гризунів із території будинку – завдання складніше. Плюс, неправильний вибір методу знищення гризунів може згубно вплинути на свійських тварин (якщо вони є). Наприклад, якщо були розставлені мишоловки, і вихованець з'їв «схоплену» нездорову мишу.

"Залишатися жити по сусідству з мишами та пацюками небезпечно, оскільки вони переносять різноманітні захворювання".

Якщо їхнє хутро, слина або відходи виявляться на продуктах харчування, наслідки можуть бути неприємними. Тому діяти треба блискавично.

Щоб отримати не короткочасний, а тривалий результат, потрібно звертатися до служби дератизації «Тараканам Стоп» у Львові. Фахівці застосовують отрути принадної дії, проводять фізичний вилов гризунів, встановлюють бар'єрний захист. Все це виконується у спеціальній формі та з урахуванням досвіду, що гарантує ефект. Гризуни залишають територію та більше не повертаються.

Дератизація, дезінфекція, дезінсекція – надійний спосіб захистити будинок та власне здоров'я. Головне, звернутися до професійної служби, наприклад «Тараканам Стоп» у Львові.

Контакти:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#знищення тарганів #знищення гризунів #знищення пацюків #знищення комах #Дезінфекція #дезінсекція #дератизація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...