• Головна
 • Класифікація і марки бетонів. Чому в ТзОВ «СОНАЯ» варто замовляти бетон?
Новини компаній
15:58, 25 листопада 2021 р.

Класифікація і марки бетонів. Чому в ТзОВ «СОНАЯ» варто замовляти бетон?

Новини компаній
Класифікація і марки бетонів. Чому в ТзОВ «СОНАЯ» варто замовляти бетон?

Кам'яні споруди в наш час займають понад дев'яносто відсотків від наявної загальної кількості споруд міст та сіл України. З кожним наступним кроком їх кількість збільшується оскільки населені пункти ростуть. Якщо б для будівництва використовували лише деревину, погодьтеся, ліси уже давно б були знищені. Найбільш практичним універсальним матеріалом для будівництва вважають саме бетон з якого можна виготовляти різноманітні за формою елементи будівель, враховуючи фізичні властивості цього матеріалу. Сьогодні пропонуємо вам разом із нами розібратися з тим що ж таке марка бетону та класифікація бетонів, а також тим, чому саме варто замовляти бетон в ТзОВ «СОНАЯ».

Обіцяємо, буде інформативно та надзвичайно корисно. Ітак, про все по черзі.

Класифікація бетонів. Що саме означає клас матеріалу?

Бетон вважається одним із найпоширеніших матеріалів, що використовуються для заливання фундаментів. Ось чому для такого матеріалу характерне таке поняття як класифікація бетонів. Основна складова бетону – цемент. Проте якщо до цементу в суміш не додавати ніяких інших складників будь-яка конструкція гарантовано в найближчому часі почне розтріскуватися та руйнуватися.

З метою успішного уникнення таких негативних наслідків в бетонну суміш додають впливаючі на фізичні характеристики матеріалу спеціальні добавки. Вирішивши купити бетон у Львові, важливо пам'ятати що додатковим показником міцності уже готового бетону також будуть вважатися:

 • кліматичні умови, де його виготовляють;
 • твердість води;
 • температура повітря;
 • потрапляння прямих сонячних променів;
 • вологість повітря.

Це варто враховувати оскільки навіть якщо бетонні вироби виготовлені по аналогічним технологіям, вони можуть відрізнятися за своєю міцністю. Якщо вести мову про фактори, що від них залежить міцність бетону, окремо серед них хотілося б відзначити такі:

 • масова доля в суміші цементу;
 • заявлена кількість у розчині води;
 • ступінь усадки бетону;
 • кількість з властивостями наповнювачів;
 • термін отвердіння.

З врахуванням всіх перерахованих факторів та критеріїв й визначається класифікація бетонів за максимальною міцністю, що її досягає матеріал. Для більш простого розрахування класу бетону використовують спеціальні таблиці. Знайти таку можна в мережі інтернет.

Класифікація бетонів відповідає за міцність речовини. Тобто від того, якою буде міцність на осьовий стиск, залежатиме здатність суміші бетону чинити опір до різноманітних навантажень (зовнішніх) та руйнування. Класифікацію матеріалу відрізняють в залежності від міцності самої суміші. Тобто клас ідентифікують літерою «В» та відповідними цифрами, котрі демонструють тиск у мегапаскалях. Клас вказує на кількість у суміші додаткових складників.

Класифікація і марки бетонів. Чому в ТзОВ «СОНАЯ» варто замовляти бетон?, фото-1

Марка бетону. Яка буває суміш?

Варто завжди пам'ятати що марка бетону та його клас – різні поняття за якими знаходяться певні властивості з характеристиками матеріалу. Марку бетону визначають виходячи з масової частки в матеріалі цементу. Позначають марку бетону літерою «М» та відповідними цифрами 50-1000. Зазначений показник відповідатиме за рівень міцності на стиск. Тобто чи вища сама цифра, тим бетон буде важчим.

Де саме варто купувати бетон та чому?

Якщо вам потрібно купити бетон у Львові відмінної якості та за найкращою ціною, радимо вам відразу звернутися до спеціалістів компанії «СОНАЯ». Увазі клієнтів тут пропонують високої якості марки бетону розпочинаючи від М100 і завершуючи М450, що відмінно підійде для приватного будівництва та будівництва в промислових масштабах.

Для зручності та комфорту клієнтів компанія «СОНАЯ» запропонує каталог де можливо ознайомитися із варіантами заливок, вартістю за один куб, а також прайсом на роздрібне замовлення чи на гурт. Додатково тут також пропонують доставку бетону міксером у необхідні клієнтам точки при цьому в максимально короткі терміни. Крім бетону тут також можна придбати https://sonaya.com.ua/bloky-fundamentni/, фундаментні блоки високої якості й в широкому асортиментному виборі. До слова, якщо ви вирішите замовляти готовий бетон у міксері від «СОНАЯ», ви гарантовано приймете вірне рішення оскільки:

 • в процесі транспортування розчин не буде «схоплюватися»;
 • не буде порушено саму консистенцію матеріалу;
 • суміш доставлять максимально швидко та зручно.

Бетон від «СОНАЯ» реалізується у Львові по самих доступних цінах. Його вартість залежатиме від класу речовини та звісно марки. Раптом вам потрібна кваліфікована консультація перед початком співпраці чи може ви хочете обговорити замовлення високої якості перемичок https://sonaya.com.ua/peremychky/, звертайтеся. Кваліфіковані спеціалісти «СОНАЯ» завжди будуть раді допомогти таким чином аби ви залишилися задоволені не лише придбаним тут бетоном, але і якістю обслуговування та співпрацею в цілому.

Класифікація і марки бетонів. Чому в ТзОВ «СОНАЯ» варто замовляти бетон?, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...