• Головна
  • Хто б став президентом України, коли б вибори пройшли у листопаді 2021 року: соцопитування
13:42, 24 листопада 2021 р.
1

Хто б став президентом України, коли б вибори пройшли у листопаді 2021 року: соцопитування

Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, найбільше голосів у першому турі отримав би В. Зеленський (17% усіх опитаних або 25% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме).

Про це свідчить опитування Центру Разумкова, яке проводилось з 11 по 17 листопада.

Мають намір проголосувати за П. Порошенка відповідно 11% і 17,5% опитаних, за Ю. Бойка — відповідно 8% і 11%, за Ю. Тимошенко — відповідно 7% і 9%, за Д. Разумкова — відповідно 5.5% і 7,5%, за І. Смешка — відповідно 4% і 5%, за Є Мураєва — відповідно 4% і 5%, за В. Гройсмана — відповідно 3.5% і 5%, за О. Ляшка — відповідно 2,5% і 3%, за А. Гриценка — відповідно 2% і 3%, за С. Притулу — відповідно 2% і 2%, за Р.Кошулинського — відповідно 1% і 2%, за В. Кличка — відповідно 1% і 1%.

Хто б став президентом України, коли б вибори пройшли у листопаді 2021 року: соцопитування, фото-1

Порівняно з жовтнем 2021 року на статистично значущому рівні зросла електоральна підтримка П. Порошенка (з 9% до 11% серед усіх опитаних) та В. Гройсмана (з 2% до 3,5%), рівень електоральної підтримки інших кандидатів у першому турі на статистично значущому рівні не змінився.

В. Зеленський у випадку електорального суперництва у другому турі з П. Порошенком отримав би 26% голосів усіх опитаних або 54% голосів тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме, П. Порошенко — відповідно 22% і 46%.

Хто б став президентом України, коли б вибори пройшли у листопаді 2021 року: соцопитування, фото-2

Порівняно з результатами аналогічного опитування, що проводилося у наприкінці липня-на початку серпня цього року, частка голосів, які респонденти готові віддати за В. Зеленського, не змінилася на статистично значущому рівні (у липні-серпні серед усіх опитаних готові були голосувати за нього 28% серед усіх опитаних), але частка тих, хто готовий голосувати за П Порошенка, зросла статистично значуще (з 17% до 22%).

У випадку виходу до другого туру В. Зеленського і Ю. Бойка за В. Зеленського проголосували би 29% усіх опитаних або 66% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме, за Ю. Бойка — відповідно 17% і 34%.

Порівняно з результатами опитування, що проводилося у липні-серпня цього року, частка голосів, які респонденти готові віддати за В. Зеленського, не змінилася на статистично значущому рівні (у липні-серпні серед усіх опитаних готові були голосувати за нього 31% серед усіх опитаних), але частка тих, хто готовий голосувати за Ю. Бойка, зросла статистично значуще (з 15% до 17%).

У випадку виходу до другого туру В. Зеленського і Д. Разумкова за В. Зеленського проголосували би 23% усіх опитаних або 50% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме, за Д. Разумкова — відповідно 25% і 50%. Порівняно з результатами опитування, що проводилося у березні 2021 р., частка голосів, які респонденти готові віддати за В. Зеленського, зменшилася з 27% до 23% серед усіх опитаних, а частка тих, хто готовий голосувати за Д. Разумкова, зросла з 17% до 25%.

Дослідження проводили з 11 по 17 листопада 2021 року методом інтерв’ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондентів. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3%.

Читайте також:  Хто б став президентом України, коли б вибори пройшли у жовтні 2021 рокуЯкщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рейтинги #соціологія #президентськівибори #Зеленський #Порошенко #Разумков
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
павло
1 грудня 2021 р., 19:58
Порошенка на нари !!!
Оголошення
live comments feed...