• Головна
 • Чому власникам бізнесу варто звертатися в кадрове агентство?
Новини компаній
15:00, 30 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Чому власникам бізнесу варто звертатися в кадрове агентство?

Новини компаній
Пошук та підбір персоналу в Чернівцях

Пошук та підбір персоналу в Чернівцях

Кадрові агентства вже давно зарекомендували себе як надійні посередники між роботодавцями та претендентами. Більшість керівників та спеціалістів по рекрутингу при пошуку персоналу уявляють схему роботи з кадровими компаніями в Чернівцях, але все-таки не всі розуміють, що таке кадрова агенція, чим може вона їм допомогти й на яких умовах.

Чому власникам бізнесу варто звертатися в кадрове агентство?

В першу чергу, вони представляють інтереси роботодавців, при цьому можуть бути дуже корисні фахівцям, які перебувають у пошуках місця працевлаштування.

Кадрові агентства - це компанії для пошуку та підбору персоналу. Тобто якщо біржі та агенції із працевлаштування створені для претендентів, то кадрові агенції працюють на благо бізнес-компаній у форматі b2b. Плату, відповідно, вони одержують від роботодавців.

Воронка рекрутингу: класична модель

Під час пошуку кандидатів рекрутери використовують різні інструменти, а воронка підбору персоналу – одна із них. Використовуючи воронку рекрутер може відстежувати кількість кандидатів з початку відбору до фінального етапу. Воронка рекрутингу дозволить зрозуміти, скільки відгуків і за який час вам потрібно отримати, щоб успішно закрити вакансію.

Модель «воронки рекрутингу» описує етапи взаємодії рекрутера та претендентів при закритті вакансії. Традиційно вона будується так:

 • Привернення уваги
 • Залучення
 • Оцінка та відбір
 • Оффер
 • Найм

Існує думка, що послуги агенції призначені лише для великих замовників. Однозначно погодитися із цим не можна. Хоча вибір між власним HR та агентством багато в чому визначається масштабами бізнесу. У різних ситуаціях послуги стануть у пригоді й дрібному бізнесу, і великому. Одним із провідних кадрових агенств в Чернівцях є «ЛІДЕР-ЛТД», яке швидко вирішить вашу проблему, розвантажить й так зайнятих штатних «ей чарів».

Воронка рекрутингу

Воронка рекрутингу

Переваги підбору персоналу кадровим агентством в Чернівцях

Причина 1. Розумне використання ресурсів: час та гроші

Погодьтеся, що пошук, відбір та залучення претендентів – непросте завдання. Щоб знайти "ідеального" претендента на відкриту вакансію у вашій компанії, було б добре найняти фахівця в штат.

 • Порахуймо скільки вам обійдеться найм "своїми силами":
 • вартість розміщення оголошень про відкриту вакансію;
 • вартість доступу до баз даних сайтів для рекрутингу;
 • зарплата менеджера, соціальний пакет;
 • утримання робочого місця.

При разовому пошуку кандидата набагато вигідніше звернутися до агенції. Ви сплачуєте безпосередньо за результат, тобто за затвердженого кандидата.

Причина 2: кваліфікованих кандидатів – мало

Будь-який рекрутер заявить вам із повною впевненістю про те, що на ринку праці існує дефіцит професійних кадрів. Самостійний рекрутинг займе багато часу, особливо у випадку, коли потрібно закрити вакансію на вузького фахівця.

Більшість компаній не має необхідного ресурсу, щоб закривати такі позиції. Стратегія підбору людей тут інша. Потрібен хантінг, складні переговори з кандидатами, бази резюме класних фахівців.

Кадрове агентство «ЛІДЕР-ЛТД» активно працює та розвивається у сфері рекрутингу в Чернівцях із 2015 року. А також має досвід закриття вакансій не тільки у власному регіоні, а й по всій Україні. Вони чудово розуміють важливість побудувати сильну команду професійних працівників, які будуть працювати на розвиток бізнесу. Агенція допоможе у пошуку працівників, проаналізують резюме, особисто проведуть співбесіду з людьми та відберуть на розгляд відповідних кандидатів.

Детальніше про послуги кадрового агентства можна дізнатися:

https://leader-ltd-hr.com/

 •  066 245 90 09
 • м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 194А, 2-й поверх, 245 офіс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #кадрове агенство в Чернівцях #підбір персоналу в Чернівцях #послуги кадрового агенства
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...