• Головна
  • Свіжий президентський рейтинг: різниця між Зеленським та Порошенко рекордно скоротилася
16:51, 1 листопада 2021 р.
1

Свіжий президентський рейтинг: різниця між Зеленським та Порошенко рекордно скоротилася

 Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, найбільше голосів у першому турі отримав би В.Зеленський (18,7% усіх опитаних). Мають намір проголосувати за П.Порошенка 12,7% опитаних, за Ю.Бойка — 6,2% респондентів.

Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова.

За Д.Разумкова проголосували б 5,5%, а за Ю.Тимошенко — 5,0% опитаних. 4,1% респондентів висловили намір проголосувати за В.Гройсмана, 3,2% — за І.Смешка, 3,1% — за Є.Мураєва, 2,0% — за О.Ляшка, 1,7% — за В.Медведчука, 1,4% — за О.Тягнибока, 0,3% — за К.Рудик.

Свіжий президентський рейтинг: різниця між Зеленським та Порошенко рекордно скоротилася , фото-1

Серед кандидатів на посаду Президента України, за яких не будуть голосувати за жодних обставин, респонденти називали В.Зеленського (31,9%), П.Порошенка (31,6%), В.Медведчука (24,7%), Ю.Бойка (24,0%), О.Ляшка (15,0%,) Ю.Тимошенко (13,8%), О.Тягнибока (11,0%). Решту кандидатів назвали менше 10% опитаних.

Якби відбувався другий тур виборів Президента і до нього потрапили В.Зеленський та П.Порошенко, то 26,7% серед усіх опитаних відповіли, що проголосували б за В.Зеленського, а 21,3% — за П.Порошенка. Якщо представити ці дані у вигляді результату виборів (тобто у відсотках серед тих, хто має намір взяти участь у виборах і визначився з вибором), то показник В.Зеленського становив би 55,6%, а П.Порошенка — 44,4%.

Свіжий президентський рейтинг: різниця між Зеленським та Порошенко рекордно скоротилася , фото-2

Відносна більшість опитаних (40,1%) вважають, що нинішня влада нічим суттєво не відрізняється від попередньої. Трохи рідше (36,2%) респонденти відповідають, що нинішня влада гірша, ніж попередня. Кожен п’ятий з опитаних (20,1%) вважають, що нинішня влада краща, ніж попередня.

Близько третини респондентів (36,8%) не чули про міжнародне розслідування Пандора Пейперс (Pandora Papers), яке розкрило таємниці офшорних рахунків багатьох політиків з різних країн світу. Щось чули про це дослідження, але не знають деталей, 43,0% опитаних, а 18,1% відповіли, що добре поінформовані про нього.

Переважна більшість респондентів (80,1%) вважають, що неприпустимо, щоб найвищі посадові особи держави і провідні політики країни володіли офшорними рахунками за кордоном. 9,1% опитаних не бачать нічого поганого у такій практиці. Водночас, більше половини опитаних (55,3%) вірять інформації розслідування Пандора Пейперс (Pandora Papers) про те, що Володимир Зеленський та його бізнес-партнери володіють офшорними рахунками за кордоном. Не вірять цій інформації 16,5% опитаних.

Близько половини опитаних (47,5%) нічого не знають про зрив спецоперації українських спецслужб із затримання бойовиків із російської приватної армії Вагнера — «Вагнергейт». Щось чули про це, але не знають деталей, 36,3% респондентів, а 14,1% відповіли, що досить добре поінформовані про цю ситуацію.

Серед тих респондентів, які хоча б щось знають про «Вагнергейт», 40,5% вважають головною причиною зриву операції цілеспрямовану передачу інформації з боку вищого політичного керівництва України. 15,1% обізнаних респондентів головною причиною зриву вважають брак професіоналізму та помилки з боку вищого політичного керівництва України, а 12,8% — непрофесіоналізм і помилки працівників українських спецслужб. 6,3% опитаних, які хоча б щось знають про «Вагнергейт», головною причиною зриву операції вважають те, що російські/білоруські спецслужби самі змогли дізнатися про операцію і зірвати її, ще 4,6% поінформованих респондентів вважають все це випадковим збігом обставин.

Дослідження проведене Центром Разумкова з 23 по 27 жовтня 2021 року методом САТІ (телефонне опитування). Було опитано 1200 респондентів по всій території України за виключенням окупованих Росією територій. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,9% з імовірністю 0,95.

Читайте також: У Львові на мосту повісили банер з Зеленським та Коломойським, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рейтинги #соціологія #президентськівибори #Зеленський #Порошенко #Львівщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Николас Мазур
3 листопада 2021 р., 19:00
За кожним рейтингом гроші. Хто заплатив той і має зручний для себе результат. Звісно, що ці ві рейтинги не відображають реального ставлення справжніх українців до усих цих покидьків у політиці. Справа в тому, що вони всі себе давно дискридитували. Що Тимошенко, яка уклала злочинні газові узгоди з Москвою, що Порошенко, який створив Партію Регіонів зза гроші Кремля та був міністром фінансів при Януковичі а на Майдані бігав то до наших то до поліцаїв (є фото), теж стосуться Зеленського, який називав Україну повією, виступав у Горлівці у 2014 році перед окупантами та який вивів гроші у офшори вже на посту президента України. На інших також є компромат. Тому люди знають що довіри цим покидькам немає.
Оголошення
live comments feed...