
09:40, 29 жовтня 2021 р.
Надійне джерело
У Львові рекордна кількість госпіталізованих
У Львові повідомили про рекордну кількість госпіталізованих.
Як повідомив на своїй фейсбук-сторінці перший заступник мера Львова Андрій Москаленко, станом на ранок 29 жовтня у лікарнях міста перебуває 921 людини. За добу 28 жовтня у медичні заклади госпіталізували з діагнозом COVID-19 90 мешканців Львова. З них 64 людини у реанімації.
На жаль, 16 людей померло за минулу добу. Детальнішу статистику читайте за посиланням.
Читайте також: “Червона” зона у Львові: нові обмеження для невакцинованих
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Ортопедична спинка шкільного рюкзака YES: як виглядає, особливості та поради щодо вибору
Новини компаній
17:00
Вчора
Оголошення
18:15, 20 червня
18:15, 20 червня
12:38, 22 червня
11:28, 18 червня
18:15, 20 червня
