• Головна
  • Як заробити багато грошей в інтернеті не відволікаючись від основного місця роботи
Реклама
13:50, 30 травня 2013 р.

Як заробити багато грошей в інтернеті не відволікаючись від основного місця роботи

Реклама

В Україні наразі має місце стрімке падіння рівня економіки та промислового виробництва. Принаймні так заявив з високої трибуни Петро Симоненко. Упродовж останніх трьох кварталів рівень падіння ВВП склав 5%.

Крім того, за оцінками різних експертів, продовжується і загальне зубожіння населення. На тлі цього нашу країну цілком справедливо можна назвати державою контрастів. Адже одночасно відзначається збільшення кількості представників середнього класу з 5% до 13% від загальної кількості населення, і ще більше зубожіння тих, хто представляє верстви бідних. Тому навіть зростання числа середнього класу не в змозі сприятливо позначитися на загальній картині рівня життя українців.

Ще один нонсенс нашого буття: центри зайнятості готові запропонувати купу вакансій для безробітних, але ж безробітні не поспішають ними скористатися. Вся справа у малих розмірах зарплатні. Все більше українців роблять висновок, що витрачати своє життя на щоденні обов’язкові вісім трудогодин, а натомість отримувати копійки – це марна трата часу. Набувають популярності різновиди роботи віддаленої, погодинної, за домовленістю. Фрілансери, які самостійно шукають собі роботу та не входять до штату жодного підприємства, на разі спроможні отримувати значно кращу зарплатню, ніж мають робітники на ставці. Заробіток в інтернеті та з його допомогою стає дедалі затребуваним. Чого вартий лишень пасивний заробіток на Форексі. Маючи вдома комп’ютер з підключеним інтернетом, будь – хто може почати заробляти чималі гроші. Не виходячи з дому можна відкрити рахунок в брокерській компанії, покласти на нього певну суму коштів (100$, 1000$, 5000$ і далі), обрати досвідченого трейдера та довірити йому розпоряджатися вашими грішми на валютному ринку Форекс. Він купуватиме за власні і ваші кошти валюту за однією ціною, а продаватиме за іншою (коли вартість зросте). З цього матиме зиск – різниця вартості валют і становитиме ваш прибуток. Тобто вам зовсім не треба особисто знаходитися на біржі, стежити за зміною курсів, вчасно робити ставки і так далі. Трейдери торгуватимуть вашими грошима зі свого власного кабінету на сайті брокера.

Існує чимало можливостей вплинути на розмір своїх прибутків, мінімізувати ризики, зробити дохід більш-менш стабільним. На сайті будь-якої брокерської компанії кожен може знайти детальну інформацію про те, як відкрити рахунок, як обрати дієвий ПАММ-рахунок професійного трейдера, як ефективно сформувати власний інвестиційний портфель, який приноситиме вам від 60% до 300% річних.

Власне, ПАММ-інвестування – це різновид найприбутковішого вкладання коштів. Заробітком його назвали тільки тому, що вкладені гроші не просто лежать на рахунку, а справді працюють. До-речі, заробіток на Форексі надзвичайно демократичний. Усі, від представників робочого класу до бізнес-еліти, можуть вкладати гроші у ПАММ-рахунки. Незважаючи на первинно різні цілі (одні – заробити на життя, інші – примножити вже існуючі солідні капітали), інвестори, які вже відчули смак високих прибутків на Форексі, одностайно відзначають легкість, комфортність, та високу ефективність такого виду заробітку!

По матеріалам http://investbag.com/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...