• Головна
  • Підприємці Львівщини отримають додаткову компенсацію відсотків за кредитами
Партнерский материал
15:00, 12 жовтня

Підприємці Львівщини отримають додаткову компенсацію відсотків за кредитами

Партнерский материал

Додаткова компенсація відсотків до 0% буде доступна клієнтам банку ПУМБ, які оформили інвестиційні кредити у рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» та створили робочі місця у Львівській області. 

Це стало можливим завдяки спільній програмі, підписаній між банком, Фондом розвитку підприємництва та Львівською Обласною Державною Адміністрацією.  

Ініціатива покликана розширити можливості для малого та середнього бізнесу, підтримати регіональний розвиток підприємництва та сприяти збільшенню обсягів виробництва, експорту та імпортозаміщення, впровадженню інновацій та створенню робочих місць та підприємств в регіонах з метою повернення трудових мігрантів до регіонів України.

Нагадаємо, державна програма «Доступні кредити 5-7-9%», запроваджена за ініціативи Президента України та Прем'єр-Міністра України, діє з 2020 року та передбачає спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування. ПУМБ посідає друге місце серед найактивніших банків-учасників програми, а обсяг виданих ним коштів на підтримку підприємництва складає 6,8 млрд грн.

Підприємці Львівщини отримають додаткову компенсацію відсотків за кредитами, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...