У Львові людей з онкодіагнозом запрошують на безкоштовну групу психологічної допомоги

Для людей, які хворіють на онкологічне захворювання, у Львові проводять групи психологічної допомоги "На зустріч до себе".

На базі Львівської обласної бібліотеки для дітей, яка розташовується на вулиці Винниченка, відбуваються групи психологічної допомоги для людей, які проходили та проходять лікування від онкологічних захворювань. Про це у коментарі кореспондентці сайту 032.ua розповіла голова та співзасновник ГО "ЖИТИ ЗАРАЗ" Надія Клочник.

Такі зустрічі проводять Надія Клочник та Олена Романенко, які працюють в напрямку гештальт і самі пройшли через лікування онкологічного захворювання.

"Що таке ось ці групи? Це слухати себе через інших, і пропускати інших через себе. Насправді результат є не лише тоді, коли ти говориш, але й коли слухаєш", - наголосила Надія Клочник.

Ця ініціатива, яку організовує ГО "ЖИТИ ЗАРАЗ", існує ще з 2018 року. Через карантин, зустрічі у рамках груп психологічної підтримки були змушені призупинити, але віднедавна їх відновили на базі Львівської обласної бібліотеки для дітей. Кожна із них є тематичною.

"Ми говоримо про минуле, теперішнє і майбутнє, про те, як онкологічний діагноз впливає на емоції, думки та поведінку, як при цьому будуються соціальні зв’язки з сім’єю та близькими, як взагалі жити з цим діагнозом. Є одна дуже важлива тема, яка турбує майже всіх онкопацієнтів, - страх смерті, рецидиву тощо… Ще одна, яку ми також пропрацьовуємо в рамках групи психологічної допомоги, - хвороба як життєвий досвід. Онкологія - це хронічна хвороба, і ми організовуємо ці групи, щоб покращити якість життя тих, хто лікується чи лікувався від онкологічного захворювання", - пояснює Надія Клочник.

Для того, щоб взяти участь в групах психологічної допомоги, телефонуйте за номерами: 0975896655 (Надія Клочник), 0931091954 (Олена Романенко).

Читайте також: Приборкати рак. Шість історій львів'янок, які пройшли через онкологію

Фото на головній: Unsplash

Львів онкологія онкологічнезахворювання психологія психологічнапідтримка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі