PORT для бізнесу: під Львовом будують гігантський логістичний центр, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

У селі Пасіки-Зубрицькі біля Львова будують масштабний логістичний центр, де створять тисячі робочих місць. Ні-ні, це не буде гігантський сірий складський комплекс, тут з’явиться простір і для ефективного ведення бізнесу, і для відпочинку, зокрема на цій території облаштують громадський простір із озером, будуть кав’ярні, магазини, а також оглядовий майданчик - великий символічний маяк. Це унікальний проєкт в Україні такого масштабу з сучасним продуманим дизайном, інфраструктурою, а також бізнес-моделлю.

Яким буде PORTовий логістичний хаб і в чому його інноваційність?

Новий масштабний інфраструктурний об’єкт зводять біля вулиці Зелена на околиці Львова. Хаб розміститься на території 8 га, водночас площа складських, адміністративних та торгових приміщень сягатиме 42 000 кв м (складських - 36 900 кв м, торгових - 2 600 кв м, адміністративних - 1 400 кв м).

Майже 65-70% складської та промислової нерухомості в Україні збудовано 30-50 років тому… Бізнес, який ментально вже не хоче працювати в таких умовах, не має відповідної інфраструктури, щоб розвиватися. До того ж, більшість цієї нерухомості розташовується у містах і нині урбанізується: промислові райони знищуються і на їхньому місці з’являється житло. Тому пропозиції складської та промислової нерухомості постійно зменшуються…”, -  зазначив один з інвесторів, засновник компанії з девелопменту та управління нерухомістю Alterra Group Дмитро Ковальчук.

Так, за його словами, виникла ідея створити логістичний хаб для власного бізнесу та інвестицій. Планується, що його повністю введуть в експлуатацію до кінця 2022 року, однак першу чергу будівництва мають здати в четвертому кварталі цього року і перші бізнеси зможуть відразу туди заїхати.

За основу взяли бізнес-модель житлової нерухомості: тут облаштований відділ продажу (вул.Дорожна,58 у с. Пасіки-Зубрицькі), можна придбати конкретний метраж під себе, приміщення від 365 кв м.

Інноваційність цього проєкту полягає в поєднанні складів, офісів, шоу-румів та відпочинкової території в один простір. Це ціла екосистема, яка дає можливість скоротити витрати і отримати задоволення від роботи”, - пояснює один з інвесторів будівництва, співвласник компанії “Регно Італія Уа” Роман Городечний.

В облаштування сучасного логістичного хабу планують інвестувати близько 600 млн грн. Коли він запрацює, тут буде створено понад тисячі робочих місць. Але вже зараз у будівництві об’єкту задіяно близько 500 осіб. Також додамо, що компанію PORT зареєстрували в Давидівській ОТГ, відповідно сюди йтимуть всі місцеві податки. 

Місто складів & відпочинкова зона із озером

PORT - це не просто складські приміщення, тут будуть облаштовані шоу-руми, офіси, паркінг, супермаркет, аптека, банк, їдальня, кав’ярні, душові для працівників, громадський простір із озером.

Ми розуміли, що, крім бізнесової складової, потрібно додати в це ядро ще й соціальну. Тому велику суму коштів ми інвестуємо саме в локацію із озером, де кожний охочий зможе відпочити біля водойми”, - зауважив Роман Городечний.

“Магніт” для багатомільйонних інвестицій і розвитку торгівлі з країнами ЄС

Тут варто наголосити, що інноваційний складський комплекс має дуже вигідне розташування - неподалік Львова і водночас поруч з основними транспортними артеріями, які сполучають Львів з іншими містами України та прикордонними містами ЄС. Відтак Львівщина зацікавлена в створенні таких комплексів та залученні багатомільйонних інвестицій.

Зараз ведуться перемовини із деякими великими іноземними компаніями і вже підписані меморандуми з національними, які хочуть заходити на цей об’єкт, тому що оцінили унікальність проєкту...”, -наголосив Роман Городечний.

Своєю чергою голова Львівської ОДА Максим Козицький зазначив, що будівництво логістичного центру PORT має для Львівщини дві важливі складові - внутрішню і зовнішню. Так, завдяки створенню хабу область отримає понад 1000 робочих місць, а бізнесмени хороший інноваційний термінал для пожвавлення торгівлі з країнами ЄС, з якими область має хороші партнерські стосунки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі