Лавандові поля біля Львова: цікаві місця для фото та відпочинку, - ФОТО

Львів називають маленьким Парижем, а ми назвемо Львівщину - маленьким Провансом, адже тут можна зустріти не одне лавандове поле. Раніше ми розповідали про поля лаванди у селі Стрілки, а сьогодні розкажемо про інші цікаві локації.

Лавандове поле у селі Жовтанці

На Львівщині між селами Жовтанці та Ременів розташований відпочинковий комплекс Stavky Country Club. Там є аж два лавандових поля, на яких можна влаштувати дивовижну фотосесію. До слова, зараз там активне цвітіння лаванди.

На одному із них висаджено 400 кущів лаванди та є зони для атмосферних фото. На території першого поля є арка, біла альтанка та доріжка до неї. Друга локація значно масштабніша. Там висаджені 2000 кущів цих рослин. Окрім лавандових полів та території є озеро для купання, альтанки, ресторан та ігрова зона для дітей.

Лавандове поле у Stavky Country Club, Фото - Stavky Country Club Лавандове поле у Stavky Country Club, Фото - Stavky Country Club Лавандове поле у Stavky Country Club, Фото - Stavky Country Club Лавандове поле у Stavky Country Club, Фото - Stavky Country Club Лавандове поле у Stavky Country Club, Фото - Stavky Country Club Лавандове поле у Stavky Country Club, Фото - Stavky Country Club Лавандове поле у Stavky Country Club, Фото - Stavky Country Club

Ціни у Stavky Country Club

Вхід на територію відпочинкового комплексу коштує 50 грн за 1 людину. Якщо ви плануєте провести професійну фотосесію на лавандовому полі, то за годину перебування там доведеться заплатити 500 грн. За ці гроші можна обрати будь-яку з двох локацій. Гостям бази відпочинку дозволяють зробити декілька фото безкоштовно, якщо це не професійна фотозйомка.

Як доїхати зі Львова до Stavky Country Club

Stavky Country Club розташований між двома селами: Жовтанці та Ременів. Зі Львова на власному авто дорога займе не більше 40 хвилин (22 км).

“Лавандові кручі” в Роздолі

Недалеко від Львова у Роздолі знаходиться справжній “маленький Прованс”. Там розташоване приватне господарство “Лавандові кручі”, де можна відпочити та зробити неймовірну фотосесію на фоні цих квітів. Наразі там лаванда починає відцвітати, тому для любителів професійних фото залишився час до 11 липня. На території домашнього садівництва охочі можуть також придбати саджанці лаванди.

“Лавандові кручі” в Роздолі на Львівщині, Фото - “Лавандові кручі” “Лавандові кручі” в Роздолі на Львівщині, Фото - “Лавандові кручі” “Лавандові кручі” в Роздолі на Львівщині, Фото - “Лавандові кручі”

Ціни у “Лавандових кручах”

Туди можна приїхати лише попередньо забронювавши час для фотосесії. Краще це робити на їхній сторінці у instagram. Година оренди лавандового поля коштуватиме 250 грн. Найкращий час для фото буде зранку, коли нема народу.

Як доїхати зі Львова до “Лавандових круч”

“Лавандові кручі” розташовані у Новому Роздолі на вулиці Галицькій. Власним авто туди можна доїхати за годину (49 км). Також власники господарства організовують тури зі Львова. Вартість такої подорожі з 1 людини - 250 грн.

Лавандове поле у Дублянах

Неподалік від Львова можна знайти ще одне поле з лавандою. Там висаджено 400 кущів цих рослин, а створене воно спеціально для професійних фотосесій.

Лавандове поле у Дублянах, Фото - “Lavander dream” Лавандове поле у Дублянах, Фото - “Lavander dream” Лавандове поле у Дублянах, Фото - “Lavander dream” Лавандове поле у Дублянах, Фото - “Lavander dream” Лавандове поле у Дублянах, Фото - “Lavander dream”

Гостям господарства “Lavander dream” пропонують безкоштовно реквізити для фото. Серед них велосипед, валізи, драбина, простирадло та ще багато стильних дрібничок. Лавандове поле у Дублянах працює щодня з 5:00 до 20:00.

Реквізити для фото з лавандою у “Lavander dream”, Фото - “Lavander dream” Реквізити для фото з лавандою у “Lavander dream”, Фото - “Lavander dream” Реквізити для фото з лавандою у “Lavander dream”, Фото - “Lavander dream” Реквізити для фото з лавандою у “Lavander dream”, Фото - “Lavander dream” Реквізити для фото з лавандою у “Lavander dream”, Фото - “Lavander dream” Реквізити для фото з лавандою у “Lavander dream”, Фото - “Lavander dream”

Ціни у “Lavander dream”

Вхід на території “Lavander dream” безкоштовний. Вартість фотосесії залежить від годин її проведення. До прикладу, з 5:00 до 8:00 та з 18:00 по 20:00 година зйомки коштує 400 грн. У всі інші години за 1 годину атмосферної фотосесії доведеться заплатити 300 грн.

Також є можливість зробити аматорські фото на свій фотоапарат чи телефон. Зйомку дозволяють влаштувати у вільні години від професійних фотозйомок. Ціна такої послуги - 100 грн.

Як доїхати зі Львова до “Lavander dream”

Лавандове поле розташоване у Дублянах на вулиці Садовій. Власним авто туди можна доїхати за 30 хвилин (11 км). Також зі Львова до Дублян курсує громадський транспорт (це авобуси №180А, №111, №121, №183, №184 та інші).

Читайте також: Біля Львова заквітло лавандове поле: усе про подорож туди, - ФОТО

лавандовеполельвів лавандовіполябіляльвова львівлавандовеполе лавандальвів фотосесіїльвів відпочинокбіляльвова відпочинокльвів новинильвів новинильвова новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
2 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі