• Головна
  • Разумков у Львові заліз на танк, - ФОТО
15:49, 10 червня 2021 р.
1

Разумков у Львові заліз на танк, - ФОТО

Сьогодні, 10 червня, у межах робочого візиту на Львівщину, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відвідав Львівський бронетанковий ремонтний завод.

Тут разом із першим заступником голови Львівської ОДА Андрієм Годиком оглянули спецтехніку, яку ремонтують для зони ООС, повідомляє пресс-служба Львівської ОДА.

Разумков відвідав Львівський бронетанковий ремонтний завод, Фото: ЛОДА

Разумков відвідав Львівський бронетанковий ремонтний завод, Фото: ЛОДА

Підприємство займається розробленням, виготовленням, реалізацією, ремонтом  та модернізацією озброєння, військової техніки і військової зброї. Виробничі потужності заводу дозволяють виготовляти комплекти гідротехнічних виробів для різних машин при забезпеченні відповідною документацією, проводити модернізацію як гусеничної, так і колісної технік.

Разумков у Львові заліз на танк, - ФОТО, фото-2, Фото: ЛОДА

Фото: ЛОДА

Дмитро Разумков поспілкувався із керівництвом та працівниками заводу. Підприємство при необхідності працює у вихідні дні, позаурочні години та, окремі дільниці, у три зміни. На підприємстві працює майже 700 осіб. Середня заробітна  плата - 20 тис грн.

Разумков у Львові заліз на танк, - ФОТО, фото-3, Фото: ЛОДА

Фото: ЛОДА

Завод з перевиконанням планових показників завершив виконання Державних контрактів з ремонту бронетанкового озброєння та техніки на виконання робіт за державним оборонним замовленням. Від початку 2020 року в Збройні Сили України  передали 79 одиниць бронетанкової техніки, з них 16 одиниць техніки понад план. У першому кварталі 2021 підприємство вже передало армійцям 12 одиниць бронетехніки.

Разумков у Львові заліз на танк, - ФОТО, фото-4, Фото: ЛОДА

Фото: ЛОДА

Упродовж 2020 року працівники заводу частково модернізували броньований тягач БТС-4 для покращення його тактико-технічних характеристик. Зараз тягач експлуатується в Збройних Силах України. На черзі проведення повної модернізації зазначеної машини. Крім того, підприємство освоїло капітальний ремонт броньованої ремонтно-евакуаційної машини БРЕМ-2, а також проведення робіт з регламенту відновлення двигуна типу 5ТДФ. Окрім того, підприємство планує проведення освоїти капремонт танків Т-80БВ та танків Т-80 УД («Береза»).

Загалом впродовж 2020 року підприємством реалізовано продукції та послуг на суму 711 593 тис. грн (до державного бюджету 183 872 тис. грн податків).

Читайте також: На Львівщину з робочим візитом приїде голова Верховної Ради Дмитро Разумков: програмаЯкщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #Разумков #Львівськийбронетанковийремонтнийзавод #танк
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Razumkovzlodii
12 червня 2021 р., 09:24
#разумков це підстилка ахметова!! Не голосує за встановлення на заводах ахметки фільтрів третій раз поспіль провалив голосування! Сам одружився за гроші на дочці колишнього казнокрада!!! Під час пандемії вибивав дозвіл аби в карантин працював його бізнес а саме лобрарди!! Всім не можна а йому можна!!
Оголошення
live comments feed...