• Головна
 • Як вибрати Wi-Fi роутер для офісу. Апаратне забезпечення Wi-Fi роутера для офісу
Новини компаній
15:00, 8 червня 2021 р.

Як вибрати Wi-Fi роутер для офісу. Апаратне забезпечення Wi-Fi роутера для офісу

Новини компаній

Основна діяльність сучасного офісу – це обробка інформації у глобальній мережі та обмін даними між співпрацівниками у локальній. Для цього потрібні якісні Wi-Fi роутери. Аби у вашому офісі чи торговельному центрі маршрутизатори працювали без проблем, обирайте модель відповідно до майбутнього рівня навантаження та характеристик приміщення.

lWmi447gjvoxrvw8L2TwnOX4nOzXE7AgOwXGoakTpyhFRCo8hyC5GcctZK6dwy4P4STeyQ7IJtXI-_6e66yreEVtGVrqdLcfZN35I-EdsiAazBLCRzrfK9785C6vkg

Як підключити Wi-Fi роутер до глобальної мережі?

Підключенню роутера до глобальної мережі передує вибір провайдера (компанії, що постачає інтернет). Далі слід обрати один із варіантів підключення:

 • пряме зі статичною чи динамічною адресою,

 • через РРРоЕ за допомогою логіна,

 • обрати шлях РРТР / L2TP з іменем користувача та паролем.

Щоб вашим інтернет-каналом не користувалися сторонні, слід обов’язково замінити заводський пароль. Також важливо знати, що моделі роутерів з кількома антенами забезпечують більш стабільний канал безпровідного інтернету.

Як створити локальні мережі всередині офісу?

Локальна мережа оптимізує трафік, що важливо для офісу, в якому інтернетом користуються протягом всього робочого процесу. Якщо дані компанії не потребують серйозного захисту, то створюють розподілену локальну мережу з рівним доступом усіх пристроїв. Якщо інформацію слід надійно захищати, то створюють різнорангову локальну мережу з головним сервером та програмними маршрутами (в цьому випадку доступ до певної інформації чи сайтів буде обмежено).

Які існують особливості Wi-Fi?

В основі Wi-Fi лежить передавання інформації через радіохвилі. Залежно від рівня радіочастоти, маємо два основні типи маршрутизаторів: модель на 2,4 гГц передає 2,4 мільярди хвиль в секунду, а пристрій на 5 гГц − відповідно 5 мільярдів.

Модель на 5 гГц має високу швидкість, проте гірше транслює сигнал крізь стіни й має невеликий діапазон розповсюдження хвиль. А варіант з частотою 2,4 гГц має більший діапазон покриття, але нижчу швидкість.

0Acj4iPY8OwTYUxMqEDavjtDzBzEOmaWAQU4O3sdVJvwlrDyuhaZF93k2dtXLlGJlMNTEBd2gDXho4kUtyEYJzGVeqBPH1XJZXmJoCf4dvgLc6DyVkRzelXISUr4fA

Апаратне забезпечення Wi-Fi роутера для офісу

Система роботи роутера нагадує комп’ютер. Тому під час вибору моделі для офісу слід звернути увагу на:

 • частоту передачі (не менше за 500-600 мГц);

 • об’єм оперативної пам’яті (не менше за 128 МБ);

 • наявність кількох слотів для кабелів;

 • можливість підключення кількох провайдерів.

Для збільшення швидкості рекомендовано обирати модель на 2-4 антени або декілька точок доступу до інтернету.

Програмне забезпечення Wi-Fi роутера для офісу

На сьогодні виробники пропонують наступні варіанти роутерів: з програмним забезпеченням (ПЗ) для конкретної моделі та з ПЗ для цілої лінійки. Другий варіант є більш практичним. Оскільки такі пристрої отримують сертифіковане програмне оновлення, яке покращує функціонал. А для моделей з індивідуальним ПЗ оновлення майже не з’являються або лише погіршують роботу маршрутизатора.

Додаткові можливості Wi-Fi роутерів для офісної мережі

Окрім основної задачі – передачі інтернету та обмін локальними даними – маршрутизатор може забезпечити:

 • функцію VLAN (раціональне об’єднання працівників);

 • функцію Virtual AP (ізоляція мережі працівників від користувачів-гостей);

 • функцію Firewall для захисту системи;

 • роумінг без перерви зв’язку по всій території;

 • об’єднання віддалених офісів.

Захист офісної мережі забезпечують стандарти шифрування WEP, WPA, WPA2, а також опція фільтрації MAC-адресів та ідентифікації SSID. Для найбільшої практичної організації інтернету в офісі компанія DEPS рекомендує використовувати РОЕ – установлення витої пари без підключення до мережі 220 V.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...