• Головна
  • Приватна отоларингологія у Львові - Євген Фляк
Новини компаній
16:45, 4 червня 2021 р.

Приватна отоларингологія у Львові - Євген Фляк

Новини компаній

Отоларингологія - це вузька галузь медицини, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань вуха, горла, носа, а також проведенні хірургічних втручань в ділянці голова та шия.

Євген Фляк - лікар-отоларинголог, член Європейської асоціація ринологів та Українського товариства лікарів отоларингологів.

ЛОР Львів Євген Фляк займається лікування патології ЛОР-органів будь-якої складності та використовує міжнародні протоколи надання медичної допомоги, що відповідають засадам доказової медицини.

Сучасний ЛОР у Львові  використовує новітнє ендоскопічно-діагностичне обладнання, яке дозволяє детально оглянути вухо, горло, гортань, ніс та встановити правильний діагноз, адже вчасно виявлене захворювання, забезпечує успіх у подальшому лікуванні.

Фляк Євген Михайлович проводить весь спектр лікування гострих та хронічних захворювань вуха, горла, носа, з використання індивідуального підходу, діагностично-лікувальних маніпуляцій та лазерної хірургії. Отоларинголог проводить успішне лікування гаймориту, синуситу, риніту, тонзиліту, фарингіту, ларингіту, отиту, а також порушень слуху та голосу.

Робота з отоларингологом Євгеном Фляком розпочинається з консультації, яка забезпечує живе спілкування лікаря з пацієнтом, надає можливість отримати відповіді на всі запитання у розгорнутому вигляді та провести детальний огляд ЛОР-органів, а після цього скласти індивідуальний план лікування. Огляд у Євгена Фляка є абсолютно безпечним та безболісним!

Як записатись на консультацію?

Запис до ЛОРа Євгена Фляка можливий двома способами:

  • Зателефонувати або надіслати повідомлення на номер телефону +380982553496;
  • Оформити онлайн заявку на особистому сайті лікаря - https://yevhenfliak.com/  (після відправлення даних з вами звяжеться адміністратор та узгодить всі деталі візиту);

Бережіть себе та будьте здоровими, з повагою ваш лікар-отоларинголог Євген Фляк!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...