• Головна
 • Здоров'я стає ще ближче! У Львові з'явилася сучасна медична лабораторія CSD
Новини компаній
11:00, 4 червня 2021 р.

Здоров'я стає ще ближче! У Львові з'явилася сучасна медична лабораторія CSD

Новини компаній
Здоров'я стає ще ближче! У Львові з'явилася сучасна медична лабораторія CSD, фото-1

Що відомо про CSD?

Медична лабораторія CSD добре відома в Україні, адже успішно працює вже 11 років та є однією з найбільших патоморфологічних лабораторій в Східній Європі. Довгий час CSD у багатьох асоціювалася з діагностикою онкологічних захворювань. Адже патоморфологічні дослідження, в першу чергу, дозволяють підтвердити або спростовували діагноз «злоякісна пухлина». В CSD проводять понад 300 000 таких досліджень на рік. Загалом кожен третій випадок онкологічного захворювання в Україні діагностується в CSD.

Реалізовуючи свій науковий та професійний потенціал, медична лабораторія CSD активно розширює перелік послуг і на сьогодні пропонує більш ніж 1300 видів аналізів і досліджень різної складності – від загального аналізу крові до визначення гістологічного типу онкологічної пухлини та її молекулярного профілювання, а саме:

 • загальноклінічні аналізи
 • імунологічні дослідження
 • оцінка гемостазу
 • біохімічні дослідження
 • онкологічні маркери
 • гормональні дослідження
 • діагностика алергії і аутоімунних захворювань
 • мікробіологічні дослідження
 • цитологічні дослідження
 • пренатальна діагностика
 • дослідження на інфекції
 • молекулярні дослідження
 • чек-апи для комплексної перевірки здоров'я
Здоров'я стає ще ближче! У Львові з'явилася сучасна медична лабораторія CSD, фото-2

ПЛР-тест на COVID-19 та інші дослідження на виявлення коронавірусу

Для проведення ПЛР-тесту на COVID-19 в CSD використовують реактиви та обладнання від італійської компанії Diatech Pharmacogenetics.

Тест-системи розроблені відповідно до європейських стандартів якості та мають сертифікати ISO 9001 (міжнародний стандарт, який встановлює вимоги до системи менеджменту якості) та ISO 13485 (стандарт якості виробництва медичних приладів).

Завдяки цьому результати ПЛР-тесту на коронавірус, отримані в Медичній лабораторії CSD, вважаються дійсними у всіх країнах Європи.

Результат тесту можна отримати вже через 24-36 годин, а його вартість при замовленні онлайн складе лише 882 гривні https://bit.ly/3wQknmW

Бланк результатів ПЛР-тесту містить QR-код міжнародного зразка, який підходить для подорожей за кордон. А самі результат надаються відразу українською та англійською мовами, без додаткових платежів.

Де здати аналізи у Львові?

Здоров'я стає ще ближче! У Львові з'явилася сучасна медична лабораторія CSD, фото-3

Наразі у Львові відкрито два Лабораторних офіси CSD за адресами: вул. Володимира Великого, 34 та вул. Івана Миколайчука, 9 (Б-2). Здати аналізи можна у будні з 7:00 до 18:00 та у вихідні з 8:00 до 16:00.

Для зручності клієнтів у СSD є можливість замовити дослідження онлайн https://www.csdlab.ua/analyzes

Тоді під час візиту в лабораторний офіс потрібно просто назвати номер замовлення і оперативно отримати послугу. Для таких замовлень лабораторія надає знижку до 10%.

Крім того, у Львові та передмісті можна замовити послугу “Мобільна медсестра від CSD” і здати аналізи вдома. Кожен 5 виклик “мобільної медсестри” безкоштовний. Замовити послугу можна на сайті https://bit.ly/2STbKcA, або за телефоном 0 800 33 00 75.

Тож відтепер лабораторні дослідження та аналізи - це надійно, зручно і доступно. Завітайте до лабораторних офісів CSD у Львові та почніть свій шлях до здоров'я!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...