
16:58, 14 травня 2021 р.
Надійне джерело
У центрі Львова встановлять модульний туалет за 4 млн грн: візуалізація
Облаштування модульної вбиральні на проспекті Свободи у Львові обійдеться у близько 4 млн грн.
Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив встановлення на проспекті Свободи автоматизованої модульної вбиральні. Про це повідомили у пресслужбі мерії.
Як зазначив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець, цей пілотний проєкт дасть змогу запровадити нові стандарти санітарного обслуговування в місті і напрацювати систему утримання таких об’єктів.
Ця модульна вбиральня є повністю інклюзивною та автоматизованою. Вона не потребує обслуговуючого персоналу. Оплата за користування може здійснюватися як готівкою, так і безготівково.
"Для її встановлення буде оголошено процедуру закупівлі, але однозначно, що вона буде українського виробництва", - наголосив Олександр Одинець.
Cвоєю чергою заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк зауважила, що цю сучасну автоматизовану вбиральню хочуть розмістити на площі Свободи, тому що підземні вбиральні тут зараз не працюють, а в них є потреба, зокрема в літній період.
"Коли ми зремонтуємо підземні вбиральні на пр. Свободи, то модульну можна буде перенести в інше місце. Однак, підземні вбиральні не розраховані на маломобільних людей і жінок з візочками. А у модульній вбиральні є місце, де можна навіть перепеленати дитину", - додала Ірина Маруняк.
Читайте також: У Львові п’яний водій заснув, поки патрульні оформлювали на нього адмінматеріали
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:57
Вчора
ТОП новини
Оголошення
13:40, 9 червня
17:40, 3 червня
17:40, 3 червня
07:49, 10 червня
17:40, 3 червня
live comments feed...
Коментарі