• Головна
  • Armix – український виробник, який створює будівельні традиції
Новини компаній
17:00, 11 травня 2021 р.

Armix – український виробник, який створює будівельні традиції

Новини компаній

В цьому році виповнюється 5 років від дня створення бренду Armix. Компанія заснована 18-го березня 2016 року у Львові. Головний напрямок - виробництво професійної будівельної хімії.

До цієї дати наш колектив більше ніж 15 років був офіційним дистриб'ютором відомого польського виробника будівельної хімії. Завдяки цій співпраці, фахівці компанії отримали величезний досвід, перейняли європейські принципи підходу до проблем клієнта, до рівня якості продукту, до формування своєї команди.

Чому прийняли рішення створювати український продукт? Під час економічної кризи, що виникла після подій Євромайдану купівельна спроможність багатьох споживачів впала, але залишився попит на надійну, якісну продукцію, якій би довіряли майстри. Щоб задовольнити ці потреби, вирішили виробляти власну продукцію - за доступною ціною та якістю, яка б не поступалася європейським аналогам.

Для розробки власної продукції у тому ж 2016 році ми створили будівельну лабораторію, забезпечили її необхідними приладами та залучили до справи талановитих молодих хіміків-технологів. Зараз - це не лише лабораторія, але й навчальний центр. На каналі компанії в Youtube регулярно публікуються освітні ролики для майстрів та виконавців.

Каталог продукції Армікс

Наразі «Армікс» виробляє більше ніж 30 найменувань продукції, зокрема:

  • клеї для систем утеплення,
  • фасадні, внутрішні та ґрунтуючі фарби,
  • клеї для плитки,
  • акрилові, силіконові, мінеральні та мозаїчні декоративні штукатурки,
  • підлоги, стяжки,
  • гідроізоляцію,
  • шпаклівку.

Завойовувати ринок було важко через високу конкуренцію, однак акцент був зроблений саме на добрі параметри, а не на низьку собівартість. Наприклад, ми використовуємо в багатьох наших продуктах тільки 500-й цемент, хоча відповідно до ДСТУ можна було б використовувати низьку марку. І це стосується багатьох інших компонентів, які входять до складу наших фарб, штукатурок та інших продуктів. Серед них — продукція світових виробників промислової виробничої хімії, як Waker, Thor, Ashland, Heubach. Саме такий підхід сформував у фахівців довіру до нашого бренду.

Обсяги виробництва зростають. Якщо на початкових етапах ми виробляли лише 4 тисячі тонн продукції на рік, то тепер це 10 тисяч тонн. А вже у поточному році ця цифра має бути подвоєна. Розширення та вдосконалення виробничих потужностей - важливий напрямок для нас у короткостроковій перспективі, щоб виробництво задовольняло попит, що постійно зростає.

Одним із головних наших пріоритетів є контакт з фахівцями у сфері ремонту та будівництва. Ми регулярно зустрічаємось з майстрами під час семінарів, де вони діляться своїм досвідом роботи з продукцією бренду Armix. Наша відкритість і доступність в цьому питанні - є однією з головних переваг.

Одночасно з розширенням лінійки товарів зростає мережа наших партнерів по всій Україні. Якщо на початку своєї діяльності компанія обмежувалася лише Львівською областю, то зараз вона має своїх офіційних дистриб'юторів у десяти областях нашої країни й ця географія постійно поповнюється новими регіонами. У найближчих планах - створення всеукраїнської мережі партнерів, а також експорт продукції за кордон.

Контакти:

Інформаційна лінія: +380950000199

Сторінка Фейсбук: https://www.facebook.com/armix.ua

Офіційний сайт: https://armix.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
38,48
38,55
EUR
41,80
41,90
PLN
9,67
9,71
Оголошення
live comments feed...