• «Карпати» завдяки голу Підгурського уникають поразки у Луцьку, - ВІДЕО
14:14, 9 травня 2021 р.

«Карпати» завдяки голу Підгурського уникають поразки у Луцьку, - ВІДЕО

У суботу, 8 травня, львівські «Карпати» на виїзді у матчі 19-го туру Другої ліги грали с місцевою «Волинью-2».

На 26-й хвилині кіпер «Карпати» був безсилий після того, як Миронюк віддав пас в штрафну на Чернова і гравець лучан спокійно пробив у кут – 1:0.

У «Карпат», по суті, був лише один гольовий момент, коли Степанчук гросмейстерським пасом з середини поля вивів Жозефа на ударну позицію, але дуель виграв воротар лучан.

На 52 хвилині Горох видав один з найкращих сейвів у кар’єрі, врятувавши «Карпати» після удару Сасовського.

Останні півгодини матчу карпатівці додали в активності, всією командою насідаючи на ворота волинян, і таки відігралися: гол Підгурського з другої спроби (після підозри на офсайд) арбітр зарахував.

Карпатівці у четвертому виїзному матчі поспіль здобувають очки і готуються до гри з «Оболонню», що відбудеться 16 травня у Львові.

Головний тренер «Карпат» Любомир Вовчук:
– Звісно, їхали до Луцька за перемогою. Наше турнірне становище зобов’язувало до цього. Перший тайм провели не так, як планувалося. Пропустили швидкий гол і якби не надійна гра нашого воротаря, то господарі поля могли ще кілька разів відзначитися. В перерві у роздягальні вдалося знайти відповідні слова до хлопців, які на другий тайм вийшли з великим бажанням і відіграли значно краще, підтримували високий темп гри. З того, як розгорталися події, результатом гри задоволений.

«Волинь-2» – «Карпати» – 1:1

«Волинь-2»: Коркодим, Сасовський, Мороз, Кристін, Максимчук, Кузнєчіков, Миронюк, Чернов (Ольхович, 78), Янчук, Кобзар (Теслюк, 62), Гарсієв (Кузьмич, 66)
Запасні: Савченко, Лучка, Шевчук, Уманець, Завадович
Головний тренер: Альберт Шахов

«Карпати»: Горох, Мудрик, Калинчук, Даніловський, Підгурський, Степанчук, Гудзінський (Назарчук, 77), Бичек, Стень, Сущак (Лісовик, 55), Жозеф (Раделицький, 70)