• «Львів» на останній хвилині забив переможний гол у матчі з «Маріуполем», - ВІДЕО
11:39, 3 травня 2021 р.
Надійне джерело

У матчі 24-го туру УПЛ ПФК «Львів» на виїзді зустрічався з ФК «Маріуполь».

Рахунок був відкритий господарями поля на 31-й хвилині, коли Топалов сам пройшов у штрафну суперника, пробіг повз відразу декількох футболістів «Львова» і точно пробив у дальній кут.

Від пропущеного м’яча «Львів», утім, оговтався майже миттєво. Вже на 33 хвилині Семенів скористався метушнею у штрафній зоні господарів та відновив паритет у поєдинку.

А наприкінці першого тайму Ренан примудрився не забити вже у порожні ворота.

У другій половині зустріч проходила при ігровій перевазі гостей, яке в підсумку втілилося в гол в самій кінцівці.

Вже на 49 хвилині м’яч після удару з льоту від Кулакова задріботів у сітці гостей вдруге. Але, арбітр Козик швидко перервав святкування маріупольців, адже в епізоді було зафіксовано офсайд.

На 90-й хвилині після подачі з кутового м'яч спочатку влучив у штангу, а потім на добиванні швидше за всіх зреагував Махмутовіч, в дотик пробив Кудрика.

1:2 – «Львів» здобув драматичну перемогу над «Маріуполем» та піднявся на 9 місце у чемпіонаті.

«Маріуполь» – «Львів» – 1:2 (1:1)

Голи: Топалов, 31 – Семенів, 33, Махмутовіч, 90
Попередження: Биков, 36, Очеретько, 59, Сагуткін, 72, Кулаков, 90+3 – Махмутовіч, 45, Романчук, 72

«Маріуполь»: Кудрик, Драмбаєв (Стасюк, 46), Сагуткін, Биков (Мампассі, 74), Кірюханцев, Танковський (Чех, 55), Мишньов (к), Топалов, Горбунов (Очеретько, 46), Бондаренко (Меліченко, 72), Кулаков

Запасні: Гальчук, Кащук, Петерман, Сікан

Головний тренер: Остап Маркевич

«Львів»: Ільющенков, Ременяк, Махмутовіч (к), Романчук, Грисьо, Довгий, Бусько (Крушинський, 88), Фране (Сабіно, 89), Алваро (Нич, 63), Семенів (Казаускас, 70), Ренан (Брікнер, 63)

Запасні: Костик, Захарків, Ернест, Лобай