Наймолодший олігарх: власником медичного центру у Львові став однорічний син Козловського

Власником приватного медичного центру на вул. Якова Раппапорта, 6 у Львові став наймолодший син депутата Львівської обласної ради Григорія Козловського − Ярема Козловський.

Про це стало відомо з державного реєстру речових прав на нерухоме майно, повідомляє «Наші гроші. Львів».

Як зазначено у відповідному витязі, будинок площею приблизно 4,2 тис. метрів квадратних Ярема Козловський отримав 9 квітня цього року на підставі договору дарування. Він є п’ятою, наймолодшою дитиною для Григорія Козловського, народжений в шлюбі зі співачкою Юлією Козловською. Син Ярема народився 9 травня 2020 року, через півтора тижні йому виповниться один рік.

Вигляд будівництва медцентру станом на кінець 2020 року., Фото: Nina Zakhozhenko
Вигляд будівництва медцентру станом на кінець 2020 року., Фото: Nina Zakhozhenko

Будівля, власником якої став однорічний Ярема Козловський, − це майбутній приватний медичний центр з пологовим будинком, який зводить ТОВ «Лемберг Медікал Центр». Власницею компанії є Юлія Козловська, очолює фірму сам Григорій Козловський. Земельну ділянку під це будівництво компанія орендує з серпня 2019 року, а містобудівні умови та обмеження вона отримала в жовтні того ж року.

Інша нерухомість

Як виявилось, Ярема Козловський став власником нерухомості не вперше. 3 лютого цього року на нього записали квартиру і два машиномісця на вулиці Личаківській, 37 – це житловий комплекс Avalon 37. Того ж дня він отримав у власність два приміщення гостьових будинків-елінгів у Винниках загальною площею майже 300 кв. м. Адреса співпадає з «Академією футболу» Григорія Козловського біля Винниківського озера.

18 лютого йому подарували чотири квартири на вул. Липинського, 29г в житловому комплексі Avalon Time. І це не єдиний в той день подарунок – також був будинок в Східниці з басейном площею 249 кв.м.

Читайте також: Козловського звинуватили у будівництві пологового будинку на території єврейського цвинтаряЛьвів Козловський ЛембергМедікалЦентр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(1 оцінка)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі