Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром

Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, Тарасова Катерина

Студія краси Наталії Кульчицької — місце, де створюють красу та навчають справжньої майстерності в цій індустрії.

Тут цінують час та виконують усі примхи клієнтів, які прагнуть виглядати стильно та привабливо. Навіть найвибагливіші красуні будуть задоволені якістю наданих послуг у студії Наталії Кульчицької.

Високий рівень майстерності та сервісу — це основні принципи роботи нашої студії. Особливого значення ми надаємо якості препаратів та інструментів, які використовуються в роботі. У своїй роботі ми використовуємо лише перевірені засоби провідних брендів.

Майстри студії постійно розвиваються, слідкуючи за світовими тенденціями і науковими досягненнями у сфері краси. Застосування на практиці сучасних і перевірених методик та процедур дозволяє нам надавати послуги високої якості. А саме:

 • Манікюр, педикюр, нарощення нігтів;
 • Художній розпис нігтів та дизайн гель-лаком;
 • Махенді;
 • Шугаринг, депіляція тіла;
 • Нарощення, ламінування та фарбування вій/брів.

Основним напрямком діяльності студії Кульчицької є якісна та професійна підготовка майстрів у сфері краси.

Наші авторські програми курсів — це високоякісне професійне навчання з отриманням практичних навичок як для новачків, так і для існуючих б'юті спеціалістів.

Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-1 Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-2 Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-3 Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-4 Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-5 Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-6 Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-7 Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-8 Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-9 Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-10

Які курси краси ми пропонуємо

Ми розробили навчальні програми різноманітних напрямків, де кожен може навчитись професії з нуля або підвищити свою кваліфікацію на короткотривалих професійних курсах. Зокрема, студія краси Кульчицької пропонує наступні види курсів:

 • Курси манікюру;
 • Курси гель-лаку;
 • Курси нарощення вій;
 • Курси ламінування вій;
 • Курси шугарингу;
 • Курси депіляції;
 • Курси махенді;
 • Курси гель-лаку.

Курси складаються з теоретичної та практичної частини. Особливий акцент ставиться на практичному відпрацюванні. Практика дозволяє відточити отримані знання та вийти на новий рівень майстерності.

Заняття проходять в індивідуальному форматі за зручним для Вас графіком. До кожного учня шукається особистий підхід, щоб навчання було максимально доступним та ефективним.

По завершенню курсів учням студії видаються дипломи міжнародного зразка, з якими Ви матимете змогу успішно працевлаштуватися чи навіть створити власну справу як в Україні, так і за кордоном.

Ціна курсів

Ціна курсів коливається від 1000 грн до 14 000 грн, все залежить від обраного напрямку та кількості занять. До прикладу, вартість курсу Манікюр класичний + Художній розпис, буде коштувати 3000 грн за 10 занять. А вже курс "Професійний. Візажист експерт" обійдеться в 14 000 грн за 20 занять тривалістю 3 години кожне.

Більше курсів та їх вартість можна переглянути за посиланням тут

Курси, які викладаються у студії краси Наталії Кульчицької дозволяють покращити якість роботи, збільшити кількість клієнтів та особистий дохід.

Де ми знаходимось 

У Львові ми проводимо курми за адресою вулиця Кастелівка, 48 та у смт. Бібрка, вулиця Галицька, 22

Записатись та дізнатись деталі можна за номером 

Більше інформації ви знайдете на сайті http://nk.lviv.ua/

Разом зробимо світ красивішим!

Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-11 Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-12 Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-13 Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-14 Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-15 Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-16 Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-17 Професійна підготовка майстрів у сфері краси: де та за скільки можна стати б'юті майстром, фото-18
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі