У Самборі лічильники води з чіпами контролюватиме комп’ютер

У Самборі Львівської області лічильники води планують оснастити спеціальним чіпом. Робота цього пристрою за допомогою Інтернету керуватиметься з центрального комп’ютера.

Новинку Самбору пропонує іноземний інвестор ТОВ «Антарес-Україна», який для міста за свої кошти будуватиме сучасні очисні споруди, де використовуватиметься європейська технологія очищення побутових стоків. Лічильник без чіпа не зможе працювати, а отже й споживачу автоматично буде припинено подачу води, повідомляєIA ZIK.

Давня проблема для Самбора – надмірні перевитрати питної води. До того ж не всі споживачі вчасно платять за її постачання міським водопровідно-каналізаційним управлінням. А все через те, що наявні вимірні пристрої не дозволяють налагодити чіткого контролю. Серйозної шкоди завдають борги як з боку населення міста, так і підприємств.На сайті magnitu.org.uaможна придбати магніти, які зупиняють лічильники та дізнатися, як працюють деякі лічильники та їх особливості.

При наявності лічильника води нового покоління європейського зразка, вартість якого, до речі, не перевищує вітчизняного, дозволить водоканалу вирішити головні проблеми, а насамперед – фінансові. Якщо споживач до відповідного терміну не заплатить за реально використаний обсяг води, комп’ютер автоматично припинить йому її постачання. А відновить лише після повної оплати.

Наразі, за словами міського голови Самбора, такі лічильники будуть встановлюватися на промислових підприємствах, де велике споживання води. А надалі поетапно і в помешканнях населення.

Зараз у багатьох країнах велика увага приділяється питанням енергозбереження та раціонального використання таких ресурсів, як вода і теплова енергія. Їх економія починається з точного та достовірного обліку, в основі якого лежить застосування вимірювальних приладів, які відповідають сучасним вимогам до засобів вимірювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі