Бенефіс Борячука: львівській «Рух» з великим рахунком переміг «Маріуполь», - ВІДЕО

У пʼятницю, 23 квітня, у 22 турі чемпіонату України львівський «Рух» впевнено обіграв на виїзді «Маріуполь».

У першому таймі єдину хорошу нагоду для взяття воріт створив Климчук, який після проходу правим флангом потужно пробивав у лівий кут – «приазовців» врятував кіпер.

Але все змінилося у другому таймі, коли на заміну у львівʼян вийшов Андрій Борячук, якому в цей день виповнилося 25 років.

На 67-й хвилині Борячук, прориваючись до воріт заробив фол останньої надії для Чоботенка. Оборонець «Маріуполя» отримав пряму червону, а рефері зустрічі Віталій Романов вказав на 11-метрову позначку.

На 76-ій хвилині «жовто-чорні» подвоїли свою перевагу. Борячук замкнув головою подачу з правого флангу після пасу Притули — 0:2.

А на 88-й Борячукпочав контратаку, віддав наліво, звідки Мисик прострілив на Рунича, що вийшов на заміну та забив свій перший гол за основну команду - 0:3!

«Рух» здобуває життєво важливу перемогу, яка дозволила львівʼянам покинути зону вильоту.

Чемпіонат України. 23 тур. «Маріуполь» – «Рух» (Львів) 0:3 (0:0).

23 квітня 2021 року. Харків, стадіон ОСК «Металіст». Без глядачів.

Голи: Климчук, 67 (пен.), Борячук, 76, Руніч, 89.

Вилучення: Чоботенко, 66 (пряма червона).

Попередження: Мартинюк, 30, Бойчук, 79, Мисик, 90+2.

«Рух» (Львів): Бандура, Гагун, Білий, Стаменковіч, Мисик, Мартинюк, Кухарук (Копина, 86), Карасюк, Климчук (Притула, 74), Бойчук (Руніч, 86), Кондраков (Борячук, 59).