16:43, 11 квітня 2021 р.
Надійне джерело

«Львів» програв «Ворсклі», - ВІДЕО

Матч «Ворскла» - «Львів» , фото: ФК «Ворскла»

У неділю, 11 квітня, у 21 турі чемпіонату України ПФК «Львів» на виїзді зустрічався з ФК «Ворскла» (Полтава).

На 14-й хвилині «городяни» мали чудову нагоду відкрити рахунок.

За непередбачуваних обставин Якубу послизнувся у власному штрафному майданчику, коли на спині висів Грисьо. Легіонеру довелося фолити. Арбітр Балакін призначив справедливий пенальті та нагородив порушника правил жовтою карткою. Одинадцятиметровий взявся виконувати Алваро, але переграти Різника з «точки» не вдалося.

Після цього епізоду психологічну перевагу отримали саме гості. Гравців у бордовій формі набагато частіше можна було побачити в атаці, аніж їхніх опонентів.

На 40-й хвилині небезпечного дальнього пострілу завдавав Бусько. На жаль, щільний постріл пролетів у декількох сантиметрах понад поперечиною.

На 42-й хвилині вже Алваро вивалювався віч-на-віч з Різником, але нетипово для себе втратив м’яча, недостатньо добре сферу обробивши. «Ворскла» небезпечно відповіла аж на заключній хвилині тайму.

Степанюк пробивав з лінії штрафного майданчика. Ільющенков, який проводив свій дебютний офіційний матч в основі «синьо-золотих левів», зіграв надійно та загрозу ліквідував. Вже невдовзі після цього пролунав свисток арбітра, який сповістив про завершення першого тайму.

А на 47-й хвилині «Ворскла» повела у рахунку. Полтавці організували масовану атаку, внаслідок якої м’яч заметушився у штрафному майданчику львів’ян. Фране намагався небезпеку ліквідувати, вибивши сферу якомога далі. Не вдалося. М’яч опинився у ногах Кане і той з близької відстані розстріляв ворота Ільющенкова 1:0.

На 50-й хвилині малієць виступив вже у ролі асистента, видавши класний пас з глибини на Кулача. Нападник, опинившись у центрі гольового епізоду, свій шанс відзначитись не змарнував 2:0.

На 73-й хвилині «городяни» відновили інтригу. Після подачі з кутового від Фране дальню стійку ударом головою вдало замкнув Довгий.

Але забити подай би ще один гол львів'яни більше не змогли.

Фінальний свисток зафіксував сумний підсумок для «городян» - з рахунком 2:1 «Ворскла перемогла «Львів».

21 тур
11 квітня. 14:00
м. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського

Арбітр матчу: Микола Балакін (Київська обл.)
Асистенти арбітра: Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Олександр Дашко (Київська обл.)
Четвертий арбітр: Ярослав Козик (Мукачево)
Спостерігач арбітражу: Володимир Петров (Харків)
Делегат УАФ: Андрій Таран (Київська обл.)

«Ворскла» – «Львів» – 2:1 (0:0)
Голи: Кане, 47, Кулач, 50 – Довгий, 73
Попередження: Якубу, 14, Кане, 32, Скляр, 90 – Махмутовіч, 8, Фране, 27, Грисьо, 28
Нереалізований пенальті: Алваро, 15 (воротар)

«Ворскла»: Різник, Яворський, Чеснаков (к), Якубу (Сапай, 90+3), Пердута, Скляр, Луїзао (Альюн, 46), Тілль, Кане (Челядін, 82), Степанюк, Кулач (Кравчук, 90+4)