Електротехнічна продукція СВП Квазар для промисловості Львова та Львівської області

Потенціал виробничих сил в Україні дійсно величезний. Нам з вами дісталися в спадок від СРСР величезні ресурси: ресурси промислові, енергетичні, господарські, а головне – це людський потенціал. Люди свого часу спромоглися побудувати в країні промислові гіганти, атомні, теплові, гідроелектростанції, нафтопереробні заводи, шахти, багато інших великих та малих унікальних підприємств, а також залишили духовну та наукову безцінну спадщину!

Електротехнічна продукція СВП Квазар для промисловості Львова та Львівської області, фото-1

Сьогодні як ніколи раніше в нашій країні дуже гостро стоїть потреба скористатися цим наявним у нас потенціалом аби таким чином можна було суттєво примножити економічні досягнення всіх попередніх поколінь. Саме це у такій не легкій економічній ситуації сьогодення – життєво важливо не лише для економіки України, але й державності в цілому.

До слова, один із напрямків зростання економіки сьогодні може бути реалізовано якраз завдячуючи низці ініціатив програми локалізації високотехнологічного виробництва в Україні.

Відновлення в повному обсязі та модернізація виробничих, корпоративних зв'язків. Як міжгалузевих, так і на рівні окремих підприємств.

Є потреба у тому аби нарешті відійти від практики: «імпортне хороше або все ж таки краще».

НАЛАГОДЖЕННЯ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА – НАЙКРАЩА ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ ЕКОНОМІКИ. ЕЛЕКТРОТЕХНІКА АВАНГАРД СИСТЕМНОГО, ІНДУСТРІАЛЬНОГО, СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА.

За тендерною документацією повинні завжди та при будь-яких обставинах знаходитися реальні виробничі підприємства та відповідно люди на цих підприємствах, а не як то зараз розповсюджено «липові фірми одноденки», основне завдання яких заробити надприбуток на поставках без гарантійного імпорту або перепродажу низько пробної продукції сумнівного походження та не менш сумнівної якості. Співпраця має базуватися на роботі з досвідченими та надійними, промисловцями та підприємцями України.

Електротехнічна продукція СВП Квазар для промисловості Львова та Львівської області, фото-2

СВП КВАЗАР готовий та може проектувати й відповідно виробляти на власних індустріальних майданчиках електротехнічну продукцію високої якості та надійності.

Наше електротехнічне обладнання https://kvazar.com.ua/ поставляється й в майбутньому може бути затребуване на багатьох підприємствах Львова та області.

Прикладом співпраці може служити початок в цьому році постачання електротехнічного обладнання СПП КВАЗАР на Львівський локомотиворемонтний завод. Підприємство спеціалізується на ремонті електровозів постійного току ВЛ8, ВЛ10, ВЛ11 та електровозів змінного струму ВЛ60, ВЛ80.

СВП КВАЗАР постачає, згідно угоди, 4 комплекти міжвагонних високовольтних з’єднань (МВС). Між СПП КВАЗАР та Львівським локомотиворемонтним заводом ведуться перемовини про постачання електропневматичних вентилів та електромагнітів.

СВП КВАЗАР має честь запропонувати Львівському локомотиворемонтному заводу, для ремонту електровозів ВЛ40, свою високоякісну розробку – випрямляючі та перетворювальні установки.

СВП КВАЗАР також пропонує:

електроконтактну, релейну, електропневматичну, електромагнітну, дросельно-трансформаторну, інверторну, випрямляючу, високовольтну, низьковольтну апаратуру

Електротехніка https://kvazar.com.ua/nomen застосовується для ремонту та модернізації електровозів серії ВЛ вже багато років. Якість та надійність – перевірена часом.

Саме тому ми готові до будь-якої з форм співробітництва, звертайтеся. Разом ми зможемо реалізувати навіть найамбітніші ідеї та плани.

Електротехнічна продукція СВП Квазар для промисловості Львова та Львівської області, фото-3

Плідної співпраці та вдалого бізнесу!

Директор СВП КВАЗАР Д.В. БОКОВ

Україна. Київ - 2021 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі