У Львові міняють магістральну теплову мережу

На вул.Стрийській, 57-59 міняють магістральну теплову мережу, яка була прокладена ще 35 років тому. Буде прокладено 800 м нової мережі, що забезпечить якісне постачання до 51 будинку, 4 освітніх навчальних закладів та дасть можливість підключити нові будинки. Роботи планують закінчити до червня цього року.

«Враховуючи значну кількість прямих включень житлових масивів, цей напрямок вимагає необхідності підтримування значних перепадів тисків, чого важко досягти, враховуючи існуючі параметри при роботі  тепломережі від ТЕЦ-1 в цілому.

У зв’язку з цим виникла необхідність провести реконструкцію магістральної теплової мережі масиву із збільшенням діаметрів труб, з метою покращення пропускної здатності та оптимального перерозподілу теплоносія, уникаючи необґрунтованих гідравлічних втрат через складні транзитні переходи», - зазначили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Заміна тепломережі на вул Стрийській покращить гідравлічні режими ТЕЦ-1, покращиться якість і надійність теплопостачання споживачам мікрорайону та дасть можливість приєднувати нових споживачів до мереж ЛМКП «Львівтеплоенерго».

«Результат від цих робіт в першу чергу відчують мешканці верхніх поверхів, які, через перепади тиску і погану рециркуляцію, мали скарги і опалювальний період», - розповів директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж.

Роботи зі заміни магістральної тепломережі на вул. Стрийській розпочалися в січні 2013 року. Буде замінено 800 м, діаметром 426 мм. Труби міняють на попередньоізольовані. Вартість складає близько 3,2 млн грн.

Роботи виконують ремонтні бригади ЛМКП «Львівтеплоенерго» за кошти підприємства. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі