
16:45, 9 березня 2021 р.
Надійне джерело
Подробиці щодо переходу шкіл Львова на дистанційне навчання: що вирішила мерія
До 11 березня у Львові школярі навчатимуться стаціонарно.
Станом на 9 березня школи і садочки Львова продовжують працювати у звичному режимі. Рішення щодо переходу на дистанційне розглядатимуть у четвер, 11 березня. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Під час брифінгу, мер Львова Андрій Садовий пояснив, що у місті слідкують за ситуацією у навчальних закладах, а згодом розглянуть щодо питання щодо формату навчання. До 11 березня діти навчатимуться стаціонарно. Однак за кожною школою залишається право у той чи інший моменти перейти на дистанційне навчання. Це залежить від динаміки захворюваності.
Міський голова зазначив, що наразі близько 120 вчителів хворі на коронавірус. Планують провести онлайн-нараду із керівниками шкіл, садочків та поліклінік про вчасне звернення до лікарень щодо контактних осіб. За його словами, якщо й перейдуть на дистанційне навчання, то потрібно дати батькам можливість підготуватись.
Читайте також: Вакцинація від коронавірусу на Львівщині: скільки зробили щеплень та чи фіксували побічні реації у пацієнтів
Фото на головній умовне: ukrinform.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
04:59, 4 грудня
10:20, 27 листопада
