Обласна рада забрала в ЛОДА інтернати

Львівська облрада позбавила департамент соціального захисту населення обласної держадміністрації інтернатів.

Своїм рішенням обласні обранці позбавили прав засновника департамент, передавши їх власному управлінню майном спільної власності. Відповідно, управління має затвердити нові редакції статутів закладів.

Це рішення стосується таких 16 закладів: Львівський геріатричний інтернат, Підбузький геріатричний інтернат для престарілих та інвалідів, Грушківський психоневрологічний інтернат, Монастироцький психоневрологічний інтернат, Лешківський психоневрологічний інтернат, Підкамінський психоневрологічний інтернат, Поповицький психоневрологічний інтернат, Созанський психоневрологічний інтернат.

Також йде мова про Судововишнянський психоневрологічний інтернат, Ходорівський психоневрологічний інтернат, Комунальний заклад ЛОР "Великомостівський будинок-інтернат для престарілих та інвалідів", Буківський дитячий будинок-інтернат, Роздільський дитячий будинок-інтернат, Самбірське СПТУ-інтернат,  Центр моніторингу соціальних програм та контролю за призначенням і виплатою пенсій та допомог, Обласний центр соціальної трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів.

Львівські новини онлайн
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі