• Головна
 • Заходи безпеки при ремонті ноутбука
Новини компаній
17:31, 16 лютого 2021 р.

Заходи безпеки при ремонті ноутбука

Новини компаній

Сучасні ноутбуки – це дуже надійна і функціональна техніка, яка вдосконалюється кожного дня. Не дивлячись на те, що сегмент персональних комп’ютерів постійно оновлюється і заходи безпеки покращуються, час від часу виникають несправності ноутбуків, які потрібно правильно діагностувати та виправляти. Якщо знадобиться ремонт ноутбуків у Львові, треба звертатися до професіоналів, які проведуть перевірку, виявлять проблему та знайдуть шляхи її вирішення.

Заходи безпеки при ремонті ноутбука, фото-1

Підготовка до ремонту техніки

Кожен спеціаліст знає, що потрібно провести підготовчі дії для того, аби подальший ремонт мав позитивний результат. Починати ремонт треба з наступних дій:

 • Вимкнути ноутбук, дістати батарею (якщо вона змінна).
 • Відключити ноутбук від електричної мережі. Так само відключіть від пристрою всю оргтехніку – мишу, принтер, охолоджувальну підставку, сканер та інші гаджети. Це робиться для того, щоб мінімізувати вірогідність удару струмом.
 • Простір, на якому буде відбуватися ремонт, повинен бути чистим, поряд не повинно лежати інших, непотрібних для ремонту речей і їжі.
 • Ретельно вимити руки: залишки миючих засобів, їжі, та кожний жир і піт негативно впливають на внутрішні компоненти ноутбуку.
 • Підготувати потрібні для діагностики та ремонту інструменти та засоби.

Про підготовку забувати не треба, і тоді ремонт ноутбука допоможе вирішити проблему і збільшити строк служби техніки.

Основні правила безпеки

Коли техніка вимкнена і основні підготовчі дії виконано, можна починати ремонт. В ході розбору ноутбуку треба дотримуватися правил безпеки. Серед них:

 • на робочому місці не повинно бути джерел вологи: деталі та мікросхемі пристрою дуже чутливі до води, тому треба попередити їхній контакт;
 • якщо виникла необхідність у очищенні внутрішніх складових ноутбуку, для цих цілей треба використовувати лише спеціальні засоби;
 • тримаючи плату та маленькі деталі, намагайтеся торкатися їх дуже обережно, щоб не зігнути і не пошкодити їх;
 • не торкайтеся контактів деталей;
 • з обережністю використовуйте додаткові прилади, які працюють від електрики;
 • під час ремонту використовуйте антистатичні килимки та підставки.

Коли ноутбук не включається і неможливо виявити несправність без втручання у його внутрішню будову, майстер розбирає пристрій. Для цього йому потрібна хрестоподібна та плоска викрутка, щітка для видалення пилу та пінцет.

Заходи безпеки при ремонті ноутбука, фото-2

Статична електрика: будьте обережні

Статична електрика негативно впливає на стан більшості електронних компонентів ноутбука. Щоб попередити пагубний вплив, треба попередньо зняти статичний заряд, а уже потім торкатися електронних частин. Здійсните це дуже просто: торкніться чистої (без фарби) металевої частини ноутбука. В якості металевої поверхні можна використати радіатор опалення.

Цю ж маніпуляцію треба час від часу повторювати впродовж всього часу ремонту, оскільки статична напруга може накопичуватися.

Якщо в ході ремонту виявиться, що деякі деталі треба відремонтувати чи замінити, пам’ятайте, що їх транспортування повинно здійснюватися у спеціальних контейнерах.

Вам потрібен ремонт ПК чи ноутбука? Звертайтеся до представників нашої компанії, які мають відповідну кваліфікацію і досвід для виправлення ситуації. Для того, щоб повернути пристрій у робочий стан, спеціалісти проводять повну діагностику та виявляють неполадки. Вони мають спеціальне обладнання, що пришвидшує та покращує роботу і допомагає повернути до життя ваш комп’ютер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...