
13:11, 18 грудня 2020 р.
Надійне джерело
У Львові водій авто збив 16-річного пішохода та втік з місця пригоди
У четвер, 17 грудня, близько 21:15 у Львові на вулиці Княгині Ольги сталася автопригода. Водій автомобіля збив 16-річного хлопця. Постраждалого госпіталізували.
Як повідомила у коментарі кореспондентці 032.ua речниця ГУ Національної поліції Львівщини Світлана Добровольська, невідомий водій, керуючи невстановленими автомобілем, вчинив наїзд на 16-річного пішохода та втік із місця інциденту. Хлопця госпіталізували до лікарні.
За даними пресслужби Львівської міськради, у постраждалого діагностували закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку, перелом склепіння черепа, перелом носа, забійну рануголови, множинні забійні садна голови, верхніх та нижніх кінцівок.
Наразі правоохоронці встановлюють обставини події, а також проводять оперативно-розшукові заходи, щоб встановити особу водія. За цим фактом відкрили провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху).
Нагадаємо, 17 грудня на трасі Київ-Чоп неподалік села Конюхів Львівської області трапилася автопригода. Внаслідок інциденту постраждали восьмеро дорослих та двоє дітей.
Читайте також: У львівському автобусі №18 розгорівся скандал через пільговий проїзд: що відомо
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:35
Вчора
Оголошення
21:26, Вчора
12:16, 17 грудня
5
19:07, 25 грудня
7
