На Львівщині намагаються зупинити туберкульоз

 У Львові торік вперше виявлено 377 випадків захворювання на туберкульоз. Померло від туберкульозу 2012 року 60 осіб, що значно менше, ніж було 2008 року. Про це під час спілкування з журналістами повідомив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

«Сьогодні медичні працівники Львова можуть пишатися тим, що робота з раннього виявлення,  профілактики туберкульозу знаходиться на належному рівні і, можливо, навіть краща, ніж в інших регіонах.  Так, якщо розглядати 2006-2009 роки, то наприклад, в 2009 році в нас захворіло 496 осіб туберкульозом, а вже в 2012 році – 377, тобто на 120 людей менше. Хворих в занедбаних випадках в 2009 році було 146, тобто з деструкцією, з розпадом, тобто ті люди, які виділяють бацили і інфікують оточуючих. Цього року в нас їх 112. Якщо подивитись на кількість померлих від туберкульозу, то в 2008 році померло 107 осіб, в 2009 році – 101 особа, далі в нас було поступове зменшення і в 2012 році  в нас померло лише 60 чоловік, при чому 14 з них – це були безхатченки, які зареєстровані за нашою територією, тому що вони померли на території міста Львова.» - КАЖЕ Володимир Зуб

За словами начальника управління, динаміка зменшення  кількості хворих на туберкульоз та хворих з розпадом легеневої тканини, динаміка зменшення померлих говорить про те, що ми попереджаємо захворювання на туберкульоз.

"Ми вчасно в ранніх стадіях виявляємо, вчасно призначаємо лікування і хворі живуть, одужують і вертаються в свої родини." -кажуть медики

Нагадаємо, шостий рік поспіль у Львові управління охорони здоров’я Львівської міської ради проводить акцію «Дні профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання у населення». Цього року акція відбувається з 25 березня до 19 квітня. Акція відбувається з метою активізації інформаційно-просвітницьких, громадських, лікувально-профілактичних заходів щодо запобігання виникненню і поширенню туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання, а також в рамках Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі