Інноваційна методика блефаропластики в Офтальміка

Хочете змінюватися і ставати ще краще? При цьому швидко і безпечно? Тоді для вас відмінна новина! У Офтальміка, почали застосовувати інноваційні європейські методи хірургії блефаропластики, більш щадні в порівнянні з традиційними. Проводить цю операцію в Офтальміка ТОП-офтальмохірург з міжнародним досвідом роботи Олена Чугай.

Блефаропластика - це безболісна естетична маніпуляція, заснована на частковому видаленні внутріорбітальной жировий маси або її перерозподілі, а також пластиці кругової очної м'язи  тощо. Роблять її як жінкам, так і чоловікам, починаючи з 18 років. За допомогою блефаропластики можна надовго або навіть назавжди позбутися від жирових гриж і мішків під очима, підняти куточки очей, зробити очі трохи більше, змінити їх форму, усунути вікові зміни або зробити їх менш помітними.

Блефаропластика знаходиться на стику офтальмології та пластики. Тому з таким завданням краще впорається не просто пластичний хірург, а офтальмолог-хірург, який спеціалізується на очах і знає в усіх подробицях їх анатомічні та інші особливості.

M0_YR3zED8RxfUsExjKyi5uzTjIuGnUZ0hNvYT1WpLqszF33ZaJawa9Av753BQ9Dgn5J4EDmS5r3dBlr7VzWLjDCfPPjUJOEgza04wHFDTNBbkx0CsUbvLhMCVObxFwkfPoCpecIacpdlXt9Bw

У Офтальміка блефаропластику виконує Олена Чугай - офтальмохірург високої кваліфікації і світового рівня з досвідом роботи понад 20 років.

S22QByZ852So43ytGHN-fU35O7UjV4YWeQJ0y6-B26SgDe0KoHOaNW7H2oyZaPzqBxScQilTdiZsJ1X-yy8-LlXNE_1VlC0VLB-_th4L32Ty6HcoA0jXWMBJhAJC5BYiVk5W-dzWbmAWarOPtA

Вона проходила стажування з естетичної хірургії і контурної пластики обличчя в провідних європейських клініках (Італія, Іспанія, Німеччина), постійно бере участь в профільних міжнародних науково-практичні заходи як речник і модератор, автор багатьох наукових статей. Збираючи з усього світу кращий досвід пластики повік, Олена Володимирівна удосконалює його в своїй практиці. Вона блискуче виконує операції, але і ділиться власними напрацюваннями з колегами, викладаючи курс сучасної блефаропластики.

Інноваційна методика, яку застосовує Олена Чугай, розроблена відповідно до європейських методик. Вона менш травматична (малоінвазивна), ніж класичні методи, а реабілітаційний період після такої блефаропластики проходить швидше.

Блефаропластика проводиться в «Офтальміка» в стерильній операційній європейського рівня. Найчастіше операція проходить безболісно, ​​під місцевою анестезією, яку можна порівняти з відвідинами стоматолога. Госпіталізація не потрібна - корекція проводиться амбулаторно.

Довіряйте свою красу тільки досвідченому офтальмохірургу, що має великий досвід проведення операцій саме в галузі офтальмології, і медичному центру з високою репутацією, заслуженою протягом 15 років роботи.

Інноваційна методика блефаропластики в Офтальміка, фото-1

Звертайтеся в Офтальміка і дізнайтеся, як легко знайти енергійний і свіжий погляд, повернути час назад!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі