• Головна
  • Іригатор: навіщо він потрібен і як ним користуватися
Новини компаній
15:00, 3 грудня 2020 р.

Іригатор: навіщо він потрібен і як ним користуватися

Новини компаній
Іригатор: навіщо він потрібен і як ним користуватися, фото-1

Хоча іригатор почав випускатися ще у 60-х і більшість користувачів встигли високо оцінити його можливості, але є й скептики, які вважають цей прилад вдалим маркетинговим ходом. Саме для них ми підготували матеріал про призначення цього пристрою та його основні функції.

Спеціальні рекомендації

Такий аксесуар не замінює, а доповнює дію таких звичних для нас предметів гігієни, як зубна нитка, паста, ополіскувач, щітка. Більшість стоматологів дотримуються думки, що цей пристрій має бути у кожному домі. Дійсно, огляд у спеціалізованому кабінеті завжди починається з очищення порожнини рота, яке виконується таким приладом. Настійно рекомендується застосування цього пристосування при наявності таких проблем:

  • Різні бактеріальні інфекції, а також захворювання ясен, які провокують кровоточивість, набряклість.
  • Носіння брекетів або інших ортодонтичних конструкцій.
  • Сухість у роті, недостатнє слиновиділення, викликане різними причинами – прийманням деяких препаратів або генетичною схильністю.
  • Особлива форма зубів, яка сприяє накопиченню залишків їжі.

Приводом для регулярного використання пристрою також є куріння, часте вживання напоїв і харчових продуктів, що впливають на колір емалі, а також діабет.

Основні принципи роботи та правила застосування

Пропонуються портативні й стаціонарні моделі, але незалежно від їх функціональних особливостей, всі вони складаються з трьох основних елементів:

  • Джерело рідини. Більшість варіантів укомплектовані спеціальним резервуаром, який попередньо наповнюється водою, але окремі іригатори можуть кріпитися прямо до крана.
  • Силовий вузол. Принцип дії полягає у подачі струменя води у порожнину рота під певним тиском. Силовий вузол може мати дві основні конструкції – електрична або механічна помпа. Деякі пристрої приводяться в дію за допомогою водопровідної води.
  • Змінні насадки. Направляють потік рідини на різні ділянки порожнини рота. Залежно від конфігурації, вони виконують певні функції – очищення язика та внутрішньої поверхні щік, антибактеріальна обробка, масаж ясен, а також успішно справляються з вирішенням інших завдань.

На сайті мультирегіонального інтернет-магазину MAKEUP makeup.com.ua/categorys/538149/ ви можете замовити іригатор різної конструкції з безкоштовним доставленням за призначенням.

Зупинимося докладніше на тому, як правильно застосовувати такий пристрій, щоб отримати максимальну результативність:

  • Частота застосування. Зазвичай вранці та ввечері, після виконання традиційних гігієнічних процедур. В окремих випадках допускається періодичне використання після їди (має специфічний запах чи викликає зміну кольору емалі). Можна також обмежитися й вечірнім застосуванням. Час процедури зазвичай становить 3-5 хвилин.
  • Цільова аудиторія. Більшість моделей адресовані дорослим (18+), але є варіанти для всієї родини, які можуть застосовувати діти шкільного віку (переважно від 6 років).
  • Не тільки вода. Для підвищення терапевтичного ефекту можна використовувати настої трав, ополіскувачі, спеціальні розчини для іригаторів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...