• Головна
  • Особливості спиртових дріжджів
Новини компаній
15:48, 2 грудня 2020 р.

Особливості спиртових дріжджів

Новини компаній

Спиртові дріжджі ідеально підходять для самогоноваріння. Їх плюси не викликають сумнівів. Для дозрівання браги, приготовленої на їх основі, не потрібно багато часу. Вихід продукту значний і становить 18%. При бродінні відсутня піноутворення, що дає можливість задіяти весь обсяг ємності для бродіння. Можна не використовувати піногасники.

У таких дріжджів відсутній характерний неприємний аромат. Брага виходить чистою зі збереженням натурального запаху. У спиртових дріжджів значний термін зберігання.

Є особливий різновид такого продукту, так звані, турбо дріжджі. Йдеться про штами, які притаманні особливі характеристики по всіх параметрах.

Особливості спиртових дріжджів, фото-1

Міцність самогону, приготованого на їх основі, становить 21%. Це позитивно позначається на якості продукту першої перегонки. На переробку сировини у турбо-дріжджів йде 1-2 діб. На приготування браги зі звичайними дріжджами потрібно 1-2 тижні. Через інтенсивне зброджування токсичні домішки накопичуються в мінімальній кількості. Вони легко відокремлюються, готовий продукт виходить чистим.

Спосіб виробництва спиртових дріжджів майже нічим не відрізняється від виготовлення інших видів одноклітинних грибів. Різниця полягає в тому, що спиртовий різновид вирощують в особливих умовах. У штамів раси XII клітини мають круглу або яйцевидну конфігурацію.

До них додають поживні компоненти:

  • турбо-добавки, що підсилюють розмноження;
  • гасителі піни;
  • контролери кислотності сусла;
  • речовини, які забезпечують оптимальну кількість необхідних для розвитку грибів компонентів;
  • сорбенти, що освітлюють брагу;
  • профільні інгредієнти.

Одна пачка спиртових дріжджів дає можливість отримати 20-25 літрів браги.

Швидка дія таких дріжджів є не тільки їх плюсом, але і мінусом. За короткий часовий проміжок в браги не встигає з'являтися виражений смак продукту. Зате напій виходить чистий. Багатьом виробникам вже вдалося нівелювати цей мінус.

Особливості спиртових дріжджів, фото-2

Правила використання та зберігання

Ретельно вибирайте сухі дріжджі для браги, від цього залежить якість готового напою. Перед застосуванням одноклітинних грибів обов'язково ознайомтесь з інструкцією.

Для переважної частини спиртових дріжджів вітчизняного та імпортного виробництва на 10-12 літрів рідини потрібно 3 кг цукру і 250 г пресованого або 50 г сухого дріжджового продукту. Ця кількість дозволяє отримувати брагу міцністю 16-18 градусів.

Зберігати спиртові дріжджі рекомендується в холодильнику. При такому способі зберігання вони зберігають свою активність протягом двох тижнів. Якщо не використана вся пачка, залишки розкладають по пакетам і поміщають в морозильну камеру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
40,37
40,45
EUR
43,80
43,90
PLN
10,22
10,27
Оголошення
live comments feed...