• Головна
  • Як отримати ступінь асоціата в США?
Новини компаній
09:00, 28 листопада 2020 р.

Як отримати ступінь асоціата в США?

Новини компаній
Як отримати ступінь асоціата в США?, фото-1

Як отримати ступінь асоціата в США? Особливості, коледжі й програми

Ступінь асоціата дозволяє провчитися пару років і одразу почати працювати. Також це можливість вступити на третій курс університету і зекономити на навчанні

Американська система освіти вигідно виділяється тим, що дозволяє здобути науковий ступінь за два роки навчання. Йдеться про associate’s degree – ступінь асоціата, яка призначається після дворічного навчання в коледжі чи університеті. Ця практика діє також в Канаді й деяких європейських країнах, однак саме в США вона є дуже популярною як серед місцевих, так й іноземців. Чим же вигідно отримувати цей ступінь, де можна вчитися і працювати і скільки це коштує? Ми розповімо.

Особливості й плюси ступені асоціата

Associate’s degree можна отримати в звичайному коледжі чи університеті, або муніципальному коледжі. Такі community colleges дають підготовку лише за програмою associate’s degree. Вибір ВНЗ залежить від того, яку мету має студент. Якщо це швидке здобуття професійних навичок для подальшої роботи одразу після випуску, то муніципальний коледж підійде якнайкраще. Якщо студент хоче продовжити навчання в університеті, то будь-який вибір буде вірним.

Чому слід здобувати ступінь асоціата, якщо можна одразу вступити на бакалаврат? Причини такі:

  • Не завжди виходить пройти конкурс на чотирирічну програму університету. Наприклад, вступнику не вистачає балів мовного тесту.
  • Іноземний студент хоче пройти спокійну адаптацію до життя і навчання в США. За допомогою associate’s degree це можливо.
  • Є бажання значно зекономити, адже такий варіант обійдеться значно дешевше, аніж одразу університет.
  • Треба пройти підготовку до університету, підтягнути знання англійської та профільні предмети.

При виборі останнього варіанту слід шукати такий коледж, який має угоду з університетами. Тобто, щоб випускник-асоціат зміг вступити на бакалаврат в обхід всіх складних процедур.

Процес навчання і види associate’s degree

Освітній процес в цьому випадку спрямований на отримання конкретних знань і навичок, потрібних для виконання роботи. Тобто це невелика кількість факультативних занять і загальноосвітніх предметів.

Під час навчання на базі університету, студенти живуть в його гуртожитках і користуються всіма перевагами кампусів. Можна вступити до великого ВНЗ, де є навіть соціальна служба підтримки іноземних студентів.

Associate’s degree має декілька різновидів із такими позначеннями:

  • Associate of Arts – гуманітарні науки, сфера мистецтв.
  • Associate of Science – сфера природничих наук.
  • Associate of Applied Arts – прикладні мистецтва.
  • Associate of Applied Science – прикладні науки.

Окремі профільні різновиди: AAS, AAB, ABA, AAT, AAET, AE, AEng, AF, AGS, AIT, AN, AOS, AS-CAD, AT. Найпопулярніші напрямки для здобування ступені асоціата: бізнес, технології, інженерія, природничі науки. Особливо популярно в США отримувати цей ступінь для роботи медсестрою.

Як вступити?

Заявку можна подавати із 16-17 років, при цьому здавати мовний тест потрібно далеко не завжди. Потрібно подати атестат чи сертифікат про закінчення школи і написати листа. Із вступними творами завжди швидко і професійно допоможе ресурс https://royalessays.co.uk/. Ось декілька популярних ВНЗ для здобування цього ступеня: Wallace State Community College, Mt. San Antonio College, SUNY Clinton Community College, Wallace State Community College, Valencia College.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...