• Головна
  • Вступна кампанія-2020 продовжена і є шанс подати заяви до деяких американських університетів. На що звернути увагу при виборі ВНЗ?
Новини компаній
17:00, 26 листопада 2020 р.

Вступна кампанія-2020 продовжена і є шанс подати заяви до деяких американських університетів. На що звернути увагу при виборі ВНЗ?

Новини компаній
Вступна кампанія-2020 продовжена і є шанс подати заяви до деяких американських університетів. На що звернути увагу при виборі ВНЗ?, фото-1

Перелічувати плюси вищої освіти в США можна довго: престижний диплом, якісні знання і навички, стажування і практика, можливість одразу працевлаштуватися за кордоном… До цього додаються і мінуси: активна підготовка до вступу, візові питання, оплата всіх витрат. Треба знайти варіант, який би допоміг збалансувати переваги і недоліки освіти в США. Розглянемо оптимальні варіанти для вступу, дізнаємося, як підвищити свої шанси на зарахування до бажаного ВНЗ.

Основні особливості американської освіти для іноземців

Перше, що слід пам’ятати, для вступу може знадобитися підготовка у вигляді курсів. Зараз вони проходять дистанційно, по завершенню треба скласти іспит SAT чи ACT. Це для того, аби зрівняти різницю в американській та українській середній освіті (там повна школа – це 12 років). Деякі університети не вимагають цієї підготовки, їх ми і розглянемо далі.

Американські ВНЗ дозволяють обрати майже будь-яку спеціальність, яка тільки існує. В цій країні напрямки освіти фактично нічим не обмежені. Окрім того, можна міняти професійний напрямок, так роблять багато студентів. Це можна організувати, особливо в межах свого ВНЗ. Студентам відкриті всі нові технології і відкриття, лабораторії та наукові бази тут – найкращого рівня. Саме тому американські випускники університетів цінуються по всьому світу. Іноземні студенти, які показали себе з найкращої сторони, залишаються працювати в США.

Стипендія – те, що може допомогти в оплаті навчання та інших витрат студента. Її можна отримати як при вступі, за видатні академічні успіхи, волонтерство, так і під час навчання, за досягнення в спорті, соціальній роботі й т.д.

Огляд університетів і коледжів США

Розглянемо варіанти американських ВНЗ, де іноземним студентам надаються не найскладніші умови вступу, а сам навчальний процес є дуже якісним. Отже:

  • Shorelight Education. Організація, яка базується в Бостоні й допомагає іноземним вступникам отримати якісну американську освіту. Можна вступати одразу на перший курс університету, який триватиме в партнерському ВНЗ організації. Потім можна перейти до іншого закладу. Спеціальності: архітектура, дизайн, IT, туризм, спорт і т.д.
  • Lincoln University. Це приватний некомерційний навчальний заклад в Окленді, з великою науковою та бібліотечною базами, навчальними зонами і кафетерієм. Вчитися можна за напрямками ділове адміністрування фінансовий менеджмент, медицина, інформатика, гуманітарні науки. Плата за рік бакалаврату складає 14 000 доларів, це найдешевший варіант і затоці Сан-Франциско. Для вступу треба подати високі результати мовного тесту, атестат про середню освіту. Важлива частина – есе про мотивацію вчитися саме в цьому ВНЗ. Із цим та іншими вступними творами якісно і швидко допоможе ресурс https://grademiners.com/.

Це лише деякі популярні престижні університети США із лояльними умовами вступу для іноземних студентів. Плюс в тому, що багато ВНЗ пропонують дистанційну форму навчання, що економить сили, час і гроші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...