Львівські активісти виступили проти будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій, - ВІДЕО

Фото - 032.ua, Маргарита Пашкова
Фото - 032.ua

9 жовтня о 13:00 поблизу Львівського окружного адміністративного суду зібралися львівські активісти. Вони виступили проти будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій, 13 у Львові. 

Як повідомили організатори мітингу, будівництво цього заводу відбувається з порушенням Державних будівельних норм та загрожує здоров'ю львів'ян. Також активісти неодноразово подавали клопотання про долучення до справи вагомих доказів, але суд їх відхиляв.

"Також суддя відмовив у клопотанні про проведення незалежної експертизи, мета якої була довести суду, що ці МУіО були надані незаконно та з порушенням чинних архітектурно- будівельних норм та правил", - наголосила активістка Марія Жатковська. Детальніше про пікет під стінами Львівського адмністративного суду дивіться у відео. 

Довідково. Завод механіко-біологічної переробки на Пластовій у Львові передбачає використання технології відсортовування відходів з допомогою спеціального автоматизованого обладнання, частково - вручну. Товарні партії пластику, скла, металу, паперу відправлятимуть на переробку, а органічні відходи компостуватимуть. Частка залишкових відходів у цьому комплексі становитиме не менше 30%, їх захоронюватимуть у спресованому вигляді.

Новий завод буде розрахований на потужність 240 тисяч тонн відходів на рік при двозмінній роботі. Проєкт передбачає можливість модернізації у випадку збільшення навантаження або введення на заводі додаткової третьої зміни.

Мітинг львівських активістів проти будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій. Фото - 032.ua Мітинг львівських активістів проти будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій. Фото - 032.ua Мітинг львівських активістів проти будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій. Фото - 032.ua Мітинг львівських активістів проти будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій. Фото - 032.ua Мітинг львівських активістів проти будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій. Фото - 032.ua Мітинг львівських активістів проти будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій. Фото - 032.ua Мітинг львівських активістів проти будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій. Фото - 032.ua Мітинг львівських активістів проти будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій. Фото - 032.ua Мітинг львівських активістів проти будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій. Фото - 032.ua Мітинг львівських активістів проти будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій. Фото - 032.ua

Нагадаємо, що 29 вересня о 15:00 Восьмий апеляційний адміністративний суд, що у Львові, продовжить розгляд справи про створення вітрової електростанції на полонині Боржава. Розглядатимуть скасування висновку з оцінки впливу на довкілля, який дозволяв її будівництво. Активісти переконані, що висновок незаконний. 

Читайте також: Програма святкування Дня захисника у Львові: перелік подій на 10, 13 та 14 жовтня, - ФОТО

сміттєпереробний завод у Львові сміттєпереробний завод на Пластовій новини Львів новини Львова львівські активісти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі