• Головна
  • Львівські брати Кирило і Дмитро Голіусови отримали цілих п’ять патентів на промислові зразки.
08:38, 18 березня 2013 р.

Львівські брати Кирило і Дмитро Голіусови отримали цілих п’ять патентів на промислові зразки.

Львівські брати Кирило і Дмитро Голіусови продовжують захоплювати нашу уяву своєю креативністю і художнім смаком. Цього разу вони отримали цілих п’ять патентів на промислові зразки. При цьому коло інтересів братів дуже широке – від шурупів до планшетних комп’ютерів.

11 березня 2013 року Український інститут промислової власності зареєстрував чотири патенти на промислові зразки авторства Дмитра Голіусова і один патент авторства Кирила Голіусова. Останній запатентував ковпачок з ручним насосом-розпилювачем. Таким, який є на кожному засобі для миття вікон. А от брат Дмитро претендує на новацію в галузі будівництва і комп’ютерного дизайну. Він запатентував шуруп і… три планшетних комп’ютери. Згідно з чинним законодавством, тепер виробники цих речей повинні сплачувати авторську винагороду власникам патенту.

Як розяснюють у компанії «Формула-Брок», яка надає допомогу у підготовці документів для реєстрації патентів, отримати авторське право на промисловий зразок дуже просто. А от довести право на авторську винагороду, – навпаки. В Україні не застосовується прецедентне право, тому з кожним, хто посягнув на «винахід», доведеться судитися окремо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...