• Головна
  • У Стрийському парку створять Дитячий центр у зруйнованій будівлі
Новини компаній
17:00, 3 вересня 2020 р.

У Стрийському парку створять Дитячий центр у зруйнованій будівлі

Новини компаній

Стрийський парк багатий не тільки своєю історією та природою, а ще й будівлями у ньому. Сьогодні піде мова про одну із них, котра знаходиться за адресою Козельницька 1б. Ми поспілкувалися із власником будівлі, Юрієм Полуситком, та ділимося його планами.

Сучасний вигляд зруйнованої будівлі в Стрийському парку. Фото 1

Сучасний вигляд зруйнованої будівлі в Стрийському парку. Фото 1

Сучасний вигляд зруйнованої будівлі в Стрийському парку. Фото 2

Сучасний вигляд зруйнованої будівлі в Стрийському парку. Фото 2

Як народилася ідея створення Дитячого центру у Стрийському парку?

“На початку в нас були певні думки, що могло б розміститися в даній будівлі після її реконструкції. Для нас є важливою думка громади та пошук цікавого архітектурного рішення. Ми бачимо в цьому нашу відповідальність. З огляду на локалізацію будівлі, нами було прийняте рішення залучити до роботи над проектом Центр архітектури, дизайну та урбаністики “Порохова вежа”, адже вони мають досвід проектування цікавих об’єктів у місті.

Було проведено соціологічне дослідження для того, щоб зрозуміти, що саме відвідувачі парку та мешканці міста хотіли би бачити на цьому місці.

Коли отримали результати дослідження - були приємно здивовані, адже більшість респондентів вказали, що хотіли б бачити там - саме Дитячий центр”

У Стрийському парку створять Дитячий центр у зруйнованій будівлі, фото-3
У Стрийському парку створять Дитячий центр у зруйнованій будівлі, фото-4

Що було далі?

“Згодом ми занурилися у дослідження теми самого парку, його історії та архітектури Дитячих центрів у світі. Оскільки, набутими знаннями потрібно ділитися, то організували дві публічні лекції біля нашої будівлі. Це була лекція від викладача Львівської політехніки - Володимира Дідика “Стрийський парк: минуле сучасне і майбутнє”, а друга - молодих архітекторів Ганни Ткачук та Габріели Вакарової про сучасні тенденції проектування дитячих центрів у світі. Для нас є важливий міжнародний досвід, адже прагнемо, щоби наш Дитячий центр відповідав вимогам часу.”

У Стрийському парку створять Дитячий центр у зруйнованій будівлі, фото-5
У Стрийському парку створять Дитячий центр у зруйнованій будівлі, фото-6
У Стрийському парку створять Дитячий центр у зруйнованій будівлі, фото-7

Лекція зацікавила слухачів різних вікових категорій.

Розташування Вашого об’єкту має два аспекти: з одного боку - це один із найбільших парків у Європі, з іншого - розташування у ньому Дитячого центру - це велика відповідальність не тільки перед перед законом, але й міською громадою. Як Ви з цим даєте собі раду?

“Це виглядає наступним чином. Як ви вже знаєте, ми дослідили думку громади та активно з нею працюємо, також маємо добру комунікацію із нашими сусідами та міським середовищем. Це - Католицький університет, адміністрація парку, місцеві мешканці. Також, ми провели низку зустрічей із громадськими активістами, реставраторами та архітекторами. Для того щоб результат роботи був якісним, до цього процесу було долучено якомога більше дотичних сегментів.

Сьогодні готуємося до проведення ряду юридичних процедур і, вже після їх завершення, будемо презентувати проект Дитячого центру львів’янам.”

Коли чекати на реалізацію такого амбіційного проекту?

“Це, мабуть, є найскладніше питання. Ми усвідомлюємо усю нашу відповідальність щодо процесу реалізації проекту, перед дітьми та їх батьками. Дитячий центр повинен бути не тільки сучасним, але й безпечним та надавати якісні й професійна послуги. Це допоможе всебічному розвитку дітей - майбутнього нашої держави. Ми розробили покроковий план дій, повинні максимально зберегти та оновити зелені насадження в парку.

Ми плануємо пройти усі необхідні процедури, щоб згодом до нас не виникало питань. Тому й робимо весь процес максимально публічним.

Чіткої дати сьогодні сказати не можу, але це, однозначно, не буде довгобуд. Як тільки завершимо усі документальні справи, в тому числі й розробку проектної документації, приступимо до виконання будівельних робіт. Будемо старатися, щоб вони були проведені на високому рівні.

Сподіваємось, що маленькі львів’яни, разом із своїми батьками, та гості міста будуть із задоволенням відвідувати Дитячий центр у Стрийському парку”

Пане Юрію, дякуємо Вам за розмову. Надіємося, що незабаром завітаємо у створений Вами Дитячий центр!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
41,75
41,95
EUR
45,60
45,90
PLN
10,61
10,70
Оголошення
live comments feed...