08:37, 14 березня 2013 р.

У Львові обікрали універ?

Працівниці біологічного факультету ЛНУ ім. І. Франка стверджують, що декан факультету звинуватив їх у крадіжці грошей із сейфу, маючи на меті їх звільнити.

Як повідомляють «Головні новини Львова», звинувачені жінки самі звернулись до журналістів. Так секретар деканату біологічного факультету Оксана Ковальська розповіла: «В жовтні місяці декан Хамар Ігор Степанович під час обідньої перерви звинуватив нас, чотирьох працівників деканату, в зникненні великої суми грошей в розмірі 30 тис. гривень». При цьому ключі від сейфу, за її словами, має лише сам декан.

Також жінка розповіла, що після розмови з працівниками декан не подав жодної заяви в міліцію, однак тепер пригадав про цей випадок і 6 березня викликав жінок на допит, який за допомогою детектора брехні проводив незнайомий чоловік.

«Він мені нічого не представив, ні посвідчення, ні прізвища свого не назвав, і з якої він організації… Лише сказав, що він провів таких 1 200 допитів і зі своїх рук показав, що в нього є договір з деканом», - розповіла Оксана Ковальська.

Проходити допит на детекторі брехні жінки відмовилися. Тепер вони припускають, що ця ситуація створена для того, щоб їх звільнити.

Сам декан факультету Ігор Хамар запевнив журналістів, що детектора брехні не було, а чоловік з комп’ютером у його кабінеті, якого зняв обурений син однієї з працівниць, прийшов до нього у приватній справі.

«Він прийшов зі своїм ноутбуком. Це була чисто інша розмова, яка не має жодного відношення до детекцій чи чогось іншого», - пояснив декан.

За його словами, розповіді працівниць не відповідають дійсності.

«Я не мав права взагалі когось звинувачувати, а тим більше за видуманим фактом, чи того факту зникнення грошей. Ніякі гроші в нас не пропадали. Це просто форма перенесення однієї проблематики на іншу», - зазначив Ігор Хамар.

Причина скандалу, за його словами, криється в заявах студентів і їхніх батьків про те, що працівники деканату вимагали хабарі. З метою з’ясування ситуації на факультеті вже створено спеціальну комісію.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...