09:47, 13 березня 2013 р.

Львів прагне здивувати Росію

27-29 березня проходитиме найбільша в Україні щорічна туристична виставка UITT, а 20-23 березня відбудеться наймасштабніша в Росії міжнародна туристична виставка МІТТ. У обох цих виставках Львів візьме участь та презентує свій туристичний потенціал і колорит.

«В наших найближчих планах – участь у виставці найбільшій в Україні, вона називається UITT, і у виставці в Москві, яка називається MITT. Остання виставка, наприклад, одна з найбільших в східній Європі і найбільша в Росії безпосередньо. Так як Росія також є нашим цільовим ринком, як і Німеччина, то будемо сподіватись, що ця виставка дасть нам хороший ефект», – зазначає Надія Радіоненко, начальник управління туризму ЛМР.

Виставка UITT 2013 «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм» – найважливіша та наймасштабніша подія туристичної галузі України та вже вісімнадцять років поспіль є лідируючим бізнес-майданчиком. В свою чергу, туристична виставка MITT, що проходитиме у Москві, входить до п'ятірки провідних туристичних виставок світу, по праву одержала широке визнання міжнародного туристичного співтовариства і є значущою подією в галузі туристичного бізнесу.

«В нас насправді є 8 туристичних тем, з допомогою яких ми намагаємося позиціонувати наше місто. Але на цих виставках ми, нажаль, вже не будемо представлятись з таким розмахом, як у Берліні і там не буде великого стенду України. Проте Львів їде сам по собі і буде представлений там окремим стендом», – додає Надія Радіоненко, начальник управління туризму ЛМР.

Нагадаємо, що з 6 до 10 березня Львів вп’яте взяв участь у міжнародній туристичній біржі «ITB-2013» у Берліні, за результатами якої стенд України зайняв 5-те місце серед інших країн-учасників виставки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...