Управлінню освіти рекомендували продовжити договір з директором школи "Будокан" ще на 6 років

Фото зі спільноти "Варта-1", Євгенія Пласконь
Фото зі спільноти "Варта-1"

4 серпня комісія Львівської міськради рекомендувала управлінню освіти продовжити договір із директором школи "Будокан" Олександром Козловським ще на 6 років. Це дасть можливість продовжити освітній експеримент у школі й надалі навчати дітей східних мов та бойових мистецтв.

Як повідомила у соцмережах депутатка Львівської мерії Юлія Гвоздович, комунальну авторську школу "Будокан" створили на базі колишньої російської школи. Завдяки новому директору, це одна з найкращих шкіл міста, де поєднують сучасні освітні парадигми Фінляндії та традиції східних культур. Продовження контракту дозволить команді продовжувати працю у цьому напрямку.

"Завжди надихаюсь ідейними людьми, тими, які справді чогось прагнуть для когось, а не так для себе, які горять своєю задумкою і роблять це професійно, хто не боїться суперечити неправильним системам і пробувати щось нове, хто творить і вчить творити інших. Таких людей видно одразу і таких хочеться підтримувати безумовно", - зауважила Гвоздович.

Додамо, 4 серпня у Львові біля стін міської ради відбувся пікет батьків та учнів школи "Будокан", які не були згідні з проведенням конкурсу на заміщення вакантної посади директорка навчального закладу. Учасники акції були переконані, що конкурс у Львові проводять нечесно й упереджено.

Фото з пікету батьків учнів "Будокану", "Варта-1" Фото з пікету батьків учнів "Будокану", "Варта-1"

Раніше львівська журналістка Анна Герич оприлюднила звернення батьків школярів "Будокану" до міської влади Львова. Батьки зауважили, що на посаду директора претендувало двоє людей - чинний директор Олександр Козловський, якого підтримує колектив, і самовисуваниця Наталія Добрянська. 28 липня управління освіти організувало онлайн-зустріч для батьків школи з кандидатами на посаду, через що і виникли сумніви щодо прозорості конкурсу.

"Щодо кандидатури пані Наталі Добрянської, було чітко зрозуміло, що вона є креатурою управління освіти, оскільки модераторка зустрічі намагалася захистити цю кандидатку від незручних питань з боку батьків. Пані Наталя Добрянська не запропонувала власної програми розвитку школи, оскільки висловила ті позиції, які і так вже запроваджені і чудово працюють. Відповідаючи на питання, пані Добрянська продемонструвала нерозуміння тих трансформаційних процесів, які відбулись і відбуваються у школі. Батьківська спільнота також не отримала зрозумілої і чіткої відповіді стосовно її мотивації очолити саме наш навчальному заклад. Автор навчальної програмиі керівник школи пан Олександр Козловський, а також фахова команда вчителів та працівників школи серед яких двоє докторів філософії (PhD), самовіддано працюють над побудовою освітнього простору, в якому наші львівські діти мають змогу вчитися і розвиватися в гармонійній атмосфері, де панують принципи інтерактивності, взаємодопомоги і солідарності. Експеримент школи “Будокан” мав би стати зразком для інших освітніх закладів нашого міста, натомість сьогодні наш освітній проект, нашу навчальну спільному намагаються знищити", - зазначили учасники пікету у зверненні.

Читайте також: Популярні українські курорти: куди поїхати зі Львова на відпочинок і скільки це коштує

новини Львова освіта школа Будокан управління освіти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі